Meme Kanseri sonrası Meme onarımı

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve karg tarafından 18 Ocak 2009 başlatılmıştır.

18 Ocak 2009
    Konu Sahibi : karg
  1. karg

karg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar 7 yıl önce meme kanseri geçirdim mememin biri alındı sonra silikon koyularak yeniden yapıldı ve şimdi meme ucu yaptırmak istiyorum bu konuda bilgisi olan varsa paylaşırsanız sevinirim. meme ucu onarımı zormudur ameliyat sonrası oluşabilecek riskleri varmıdır.. teşekkürler

2. 26 Şubat 2009
  3. fatoss34

fatoss34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba cok gecmiş olsun allah tekrar yaşatmasın.size sormak istedigim bir sorum var benim anneminde kanserden tek gögsü alındı şimdi bizde estetik yaptırmak istiyoruz ama kime ve nasıl yaptıracagımız konusunda fazla bilgimiz yok siz kime yaptırdınız memnunmusunuz görüntü eskiden cok farklı oluyormu ve ne kadar maliyet geretiriyor yardımcı olursanız sevinirim:):)

4. 27 Şubat 2009
  5. Burcak_15

Burcak_15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim annem içinde böyle bir durum var, bize bilgi verebilecek yok mu?

6. 26 Haziran 2009
  7. karg

karg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşım sizede çok geçmiş olsun. ama görüyorsunuz hayat devam ediyor. ve ben iyiyim çok şükür. ben ameliyatımı ankara rüzgarlı devlen hastanesinde oldum. genel cerrahım Alptekin Albayrak sayesinde sağlığıma kavuştum. plastik cerrahım ise son derece işinde başarılı H.Yücel bey.. eğerki böyle bir ameliyat düşünürseniz Plastik Cerrah Yücel beyi öneririm. sizede sağlıklar diliyorum

8. 27 Ağustos 2011
  9. fyasmin

fyasmin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar 1 yıl önce sağ göğsüm alındı yaptırmak istiyorum nasıl oluyo cok merak edıyorum eskısı gıbı oluyomu lütfen yaptıran varsa yazsın tesekkurler

10. 27 Ağustos 2011
  11. canonline

canonline Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle geçmiş olsun ..Güvendiğim doktorlarımın makalelerini paylaşmak istiyorum ..
    Op.Dr . Cenk Tokat
    Doc.Dr. Ufuk Bilkay

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Ağustos 2011
  12. 28 Ağustos 2011
  13. ful77

ful77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    canım cookkk cokkk gecmıs olsun.insallah allah bırdaha ne seni ne bizleri boyle bıseyle sınamaz canım..üniversite hastanedelerindeki deneyımlı profosorlerı arastırmanı onerıyorum.antalyada omer ozkan varmıs.dogustan rahmi olmayan bayana bile rahim yapmış,böyle konularda cok basarılı oldugu soylenıyor.kendısını hıc tanımıyorum.meme buyutme amelıyatımıda baska bır doktora yaptırdım ama cok ünlü bir doktor..gecmıs olsun canım
    şimdiden ramazamn bayramını kutluyorum.

14. 28 Ağustos 2011
  15. ful77

ful77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    canım bisey sormak ıstıyorum.
    7 yıldır meme protezi taşıyorsun heralde.umarım bızım kullandıklarımızla aynıdır.bu 7 yıl ıçınde herhangı bır problem ıle karsılastınmı?kapsul?sarkma?agrı?vs vs..

16. 13 Ocak 2012
  17. fyasmin

fyasmin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    tek aşamalımı oldunuz ameliyatı zormuydu kaçgün yatttınız lütfen bilgi verirmisiniz bende 1 yıl önce memem alındı daha 27 yasındayım tekrardan memem olsun ıstıyorum:KK43:

18. 14 Ekim 2012
  19. htcmtn

htcmtn Allah de gerisi boş!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba benim 2010 Şubat'ta sol göğsüm alındı ve ben2 yıl bekleme süresinden sonra karın bölgemden deri ve yağlar alınarak yeni bir göğse sahip oldum yani silikon kullanılmadı kendi dokumla yeni bir göğse sahip oldum.:21: 15 gün kadar hastanede yattım şimdi gayet memnunum ilerleyen zamanda göğüs ucunu yaptırmayı düşünüyorum doktorum Anadolu saglık merkezinden Haluk duman gercekten çok başarılı