Meme kltme konusunda en iyi Doktor kim?

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve fatmaagul tarafından 30 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : fatmaagul
  1. fatmaagul

fatmaagul Guest

Arkadaşlar siteyi uzun zamandır takip edip, karar netleşince üye olanlardanım. Ancak meme küçülme konusunda ona soruyorum yok, bu foruma katılıyorum yok. Kimse doktor ismi konusunda bana bir cevap vermiyor. Meme küçültme konusunda deneyimlerimizi paylaşalım konusunda yüzlerce sayfa olmuş okumak mümkün değil hepsini, zaten okurken ipin ucu kaçıyo, cup konusu tartışılıp duruyo. Lütfen meme küçülttüren ve dikleştiren arkadaşlar estetikçi tavsiyesinde bulunsunlar bana. Kime, kaç paraya yaptırdılar.Ya da yaptıracaklar , görüşenler onlar da yazabilir.:eek:klava:

2. 31 Mayıs 2009
  3. sevindikce

sevindikce Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şekerim Aylin hanım tabii ki ,:nazar:memede üstüne doktor tanımam. Arkadaşımı götürdüm biraz küçülttürüp askılatmaya 3 ay evvel memeler hakkaten muhteşem oldu.

4. 31 Mayıs 2009
  5. guzelnurcin

guzelnurcin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Önümüzdeki cuma meme küçültme ve askılama ameliyatı oluyorum Aylin hanım'a tecrübelerimi aktarırım canım.

6. 31 Mayıs 2009
  7. kirazzz84

kirazzz84 Guest

fatmagül, ve arkadaşlar kanımca meme ameliyatlarında ve meme küçültme ameliyatlarında da en iyi doktor dr. tuğrul turan dır. Tuğrul beyle görüşmüş olanlar için bu konuda bir tartışma olduğunu sanmıyorum :) meme ameliyatları diğer yerlerden daha pahalı ama görüşmeleri ücretsiz? ve isteyen yada inanmayan herkes görmeden bilmeden konuşacağına gidip gözleriyle görebilir? öğrenmesi de anlaması da bedava? sizlere önerim önce bikaç doktor gezip sonra da tuğrul beyle görüşmenizdir arkadaşlar. o zaman yazdıklarımız abartımıdır mıdır gerçekmidir anlarsınız. benim görüştüğüm diğerleri kendi aralarında daha iyi daha kötü olabilir ama bu doktorda herşey baştan diğer bütün doktorlardan çok bariz farklı; o nedenle istediğiniz kadar doktorlarla görüşün ama Tuğrul beyle görüşmeden meme operasyona girmeyin derim. Ne yapılabildiğini görmeden, bilmeden, ötesi yok zannederek ameliyat olmuş olursunuz bence. sevgiler...

8. 2 Haziran 2009
  9. beautiful81

beautiful81 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KEsinlikle tartismasiz Tugrul Turan .
    degil turkiyede dunyada 1 numara.
    Arkaasimizin dedigi gibi gorusmesi gormesi bedava :)

10. 2 Haziran 2009
  11. sunshine34

sunshine34 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba
    Arkadaşım meme küçültme operasyonu düşünüyor.Siz Tugrul Bey'e mi ameliyat oldunuz ?
    Mehmet Bayramiçli ile görüşmüş Onunla ilgili bilgisi olan var mı ?Tuğrul Bey ameliyatı ne kadara yapıyor.? Çok soru sordum ama şimdiden teşekkürler a.s.a.s.

12. 3 Haziran 2009
  13. beautiful81

beautiful81 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar
    eger cii biekile olmayi usunuyorsniz btun forumu sayfa sayfa okuyup keniniz karar vermelisiniz.o zaman kim neen kimi secmis sonucuna ne yasmis anlarsiniz yoksa olan herkes omru boyunca buraya girip tavsiye vermiyor.adece ameliyat oncesi ve sonrasina kisa bi ure belki.o yuzden forumu okumanizi tavsiy eerim.ben tum forumu okuum tugrul turana karar vrim yrin gorusmeye gidicem

14. 5 Haziran 2009
  15. fatmaagul

fatmaagul Guest

Peki arkadaşlar bu kadar estetikçi var sadece Aylin hanım ve Tuğrul bey mi yapıyo bu ameliyatı yaaaa? Annamadım ki yok mu başka doktor?? Bi de fiyatlar nasıl ben çok para sahibi bi insan değilim ki.

16. 5 Haziran 2009
  17. fatmaagul

fatmaagul Guest

Başka ülkelerde de mi ameliyat yapıyo bu doktor? dünyada birinci demişsiniz de

18. 5 Haziran 2009
  19. senbenimsin

senbenimsin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :1no2:
    Arkadas dunyanin heryerinde ameliyat yapmasindan degil,dunyadaki tum doktorlaran daha iyi demek istemis acikca.demeki herseyi kelime kelime anlatmak gerekiyo bazen.