Meme onarımı

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve amazonmutlu tarafından 18 Ocak 2009 başlatılmıştır.

18 Ocak 2009
    Konu Sahibi : amazonmutlu
  1. amazonmutlu

amazonmutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benimde 4 yıl önce meme kanseri nedeniyle sol memem alındı. Yeniden yaptırmak
    istiyorum ama açıkcası korkuyorum. Yaptıran arkadaşlardan, tecrübelerini
    paylaşmalarını rica ediyorum. Sağlıkla kalın.

2. 18 Ocak 2009
  3. eylul77

eylul77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    canım cok gecmıs olsun.ben yaptırmadım ama ıstemıyorda degılım hanı.bence bunda korkacak bırsey yoktur.yaptıran arkadaslarda sana cevap verecektır.oncelıkle guzel bır doktara basvurup ondan bılgı alsan bunu nettende yapabılırsın senın acından daha ıyı olur.

4. 18 Ocak 2009
  5. karg

karg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar 7 yıl önce meme kanseri geçirdim meme onarımım yapıldı ama şimdi ucunu yaptırmak istiyorum bu konuda tecrübesi olan varmı ucunu yaptırmak zormudur sonradan sakıncalı olabilirmi yada bir riski varmıdır bilen arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim

6. 24 Şubat 2009
  7. Burcak_15

Burcak_15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Meraba, 2 yıl önce annemin meme kanseri nedeniyle sol memesi alındı. Zaman zaman meme onarımını yaptırmak istiyor ancak cesaret edemiyor. Acaba bu konuda tecrübelerinizden beni biraz bilgilendirebilirmisiniz? Onarım sonrasından bir problemle karşılaştınız mı?

8. 24 Şubat 2009
  9. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    Ablamın dr'u var hem de birlikte çalışıyorlar,arkadaşının annesi yaptırmış ve çok memnun diyor,görünümü gerçeğinden farksız çok güzel olmuş diyor...Dr un adı Ali Sina Mengi www.drsina.com'dan ulaşabilirsiniz...