Meme Protez Ameliyat Öncesi ve Sonrasi Fotolari

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve blauschatz tarafından 27 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : blauschatz
  1. blauschatz

blauschatz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bu sitede herşeyi bulabilirsiniz birçok kişinin öncesi ve sonrası resimleri ; meme altı meme ucu koltuk altı ve CC. olarak her türlü boyut var ..Ben buradan 5-6 resim seçtim doktoruma mail attım böyle istiyorum diye.O da nasıl bişey istediğimi tam olarak bilmiş oldu.

xxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Şubat 2011
  2. 27 Ağustos 2007
  3. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    ayy resimlere baktım da buraya örnek olarak kopyalayamadım.benimkine tıpatıp benzeyen göğüsler de var.ya harika olmuşlar.
    benimkilerin de kesin ihtiyacı var ameliyata.alttan 9.sırada olanlar tıpkı benimkiler gibi..
    acaba yuvarlak mı koydurdu o kişi yoksa damla mı anlayamadım.

4. 28 Ağustos 2007
  5. blauschatz

blauschatz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim göğsümde 1.sayfada alltan 7.sıradakine daha çok benziyor sadece birazcık saha dolgun sarkıklığı aynı.

Bu da senin göğsüne benzettiğin protez; kas altından ve meme ucundan konulmuş, konulan protez de bak bu sitede var ..jel katı protez
    http://www.mentorcorp.com/breastsurgery/augmentation/cs_ba_prod_round.htm

Implant: Round Smooth Saline
    Placement: Submuscular
    Incision: Periareolar
    Estimated cup size change: A to C

6. 28 Ağustos 2007
  7. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    hımm.evet mentor marka.
    aklım karıştı.yuvarlak protez mi yoksa damla protez mi daha iyi olur.görünüşlerinde ne fark var acaba?
    blauschatz seninkiler ne marka ,kaç cup olacak mesela?

ayrıca birşey daha merak ediyorum.özellikle evli olanlar ,silikonlarını rahatlıkla kullanabiliyorlar mı.yani eşi ile birlikteliğinde ..patlama .vs..oluyor mu ki?

8. 28 Ağustos 2007
  9. blauschatz

blauschatz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım ben abartısız 1 yıldır bu işi araştırıyorum bu mentor jel protezler asla patlamıyor sadece kesici bir aletle kesilebiliyor yani allah korusun bir kaza esnasında kesici birşey göğsümüze gelirse ancak kesilir doktorlar diyor bunu..inan yaptıranların çoğu evli..
    Benimkiler http://www.mentorcorp.com/breastsurgery/augmentation/cs_ba_prod_round.htm
    bu sitedeki 3 resimdeki protez hight profil olanından ben mentor markayı tercih ettim bun çeşitlerin farklı markalarıda var.

Hight profili göğsümde sarkıklık olduğu için istedi doktor yani yuvarlak pütürlü katı jel ama basıl değilde öne doğru çıkık olacak dik ve doğal durması açısından.
    Anatomil olanı önermedi çünkü onlar yuvarlak değil meme yapısına benzeyen bir şekli var göğüslerimiz zaten sarkık bide onu takarsak daha da aşağı çeker dik durmaz ve yeterli meme bezi olmayanlar takıyorlarmış doğal meme görüntüsü vermek için bunları doktor dedi bana ..Sizin meme beziniz zaten yeterli yuvarlak hight profil takacağım dedi ..275-300-315 arası düşünüyor doktor.Zaten protezler ameliyat günü geldiğinde 3 farklı cc gelecekmiş ameliyat esnasında takacak hangisi güzel olursa onu yerleştirecekmiş.

10. 28 Ağustos 2007
  11. ahbuben

ahbuben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mertçim ben de bunu merak ediyorum.
    gerçi bizimki silikon olduğunu, doğla olmadığını bildikten sonra pek hoşuna gitmeyeceğini ima etti ama...bizimki hep doğallıktan yanadır.
    bi de silikon ameliyatında sonra yine doğla haliyle büyük olan göğüslere yine özenirmiyim diye düşünmeden edemiyorum...kafamçokkarıştı

12. 28 Ağustos 2007
  13. blauschatz

blauschatz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım yana kaymamış memenin yapısı büyüdüğünden normal olarak bu şekli almış daha küçük protez olsa daha yakın olurlardı.büyük göğüslerde de uçlar birbirine yakın durmaz kanımca fisfisfis

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ekim 2008
  14. 29 Ağustos 2007
  15. ahbuben

ahbuben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yani şey demek istediğim göğüs ucu hani bir göğüsün ortasında olur ya, göğüs ucu göğüs şişince kenara kaymış gibi bir görüntü var ve ne biliiim ben bu şekilde olursa üzülürdüm.

16. 24 Kasım 2008
  17. sharman

sharman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    buyuk goguslerde dik ise uclar yana dogru oluyor.ortada olani bende gormedim valla.

18. 12 Ağustos 2009
  19. satanistkesenpsikopatkedi

satanistkesenpsikopatkedi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    80 beden ve protez taktırma isteği?
    ablacım ideal beden 80b zaten daha ne diye protez taktırıp yorasınki kendini:1shok: