Meme ucu olmayanlar.

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve umutlardunyasi tarafından 24 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : umutlardunyasi
  1. umutlardunyasi

umutlardunyasi sydney Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar meme ucum neredeyse yok gibi cok az. Bebegim dogunca nasil emzirecegim? Slikon meme ucu aldim onu takip denedim. Meme ucum silikonun icerisinde geride duruyor yaklasik bir santim. Halbuki en kucugunu aldim. Bir santimlik o aciklik sutle dolarmi acaba? Cevap lutfen...

2. 24 Temmuz 2010
  3. norsis

norsis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Aynı durum bende de var,buralarda bi yerlede sormuştum arkadaşlara..Napıcaz hiç bilmiyorum,bende silikon göğüs ucu aldım ama umarım bi işe yarar,annem de kayınvalidem de emdikçe büyür,öle hemen çıkmaz bişe olmaz diyorlar ama bakalım,merakla bekliyorum,inşallah bebeğimi hemencecik emzirebiliriz..

4. 24 Temmuz 2010
  5. brn1987

brn1987 meleğimi büyütüyoruz Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım o aradaki boşluk süt dolması için değilki bebişin çekince meme ucun oraya çek,lecek ve kısa bi süre emzirdikten sonra meme ucun çıkacak ve o aparatı çıkarıp emzirmeye devam edeceksin hem bikaç hafta sonra onada ihtiyacın kalmayacak ayrıca meme ucu hamileliğin 6. ayından sonra ve doğumdan sonra özellikle esnek ve uzama kabiliyetine ulaşıyo ve bebiş onu kendi istediği şekle sokacaktır kuzeniminde jhiç yoktu sen en azından küçük diyosun kızcağız iki gün tüm mama taleplerine karşılık bi, gayretle emzirmeye çalıştı meme ucu masajları falan yaptı şimdi maşallah bebişimiz 19 aylık hala hoşur hoşur emiyo o yüzden moıralini bozma allah korusun doğumdan sonra sütün gelmez

6. 24 Temmuz 2010
  7. elif_sena

elif_sena gobusume mutluluk kondu .. Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    148
    benimde meme uclarim hep cok kucuktu bazen sanki hic yok gibiydi bende slikon uc alip hazirlamistim
    suan 38 haftalik hamileyim ve bir aydir baya belirgin sekilde uclari cikti doktorum bebek dogsun emdikce sen bile inanamiyacaksin nasil buyudugune dedi .. insallah istedigimiz gibi emzirebiliriz ..

8. 24 Temmuz 2010
  9. umutlardunyasi

umutlardunyasi sydney Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Cevaplariniz icin cok sagolun kizlar icim rahatladi. Rabbim insaallah emzirecegimiz gunu de gosterir. AMIIIIIIIIIIIIIIIIIIN.