Memeden Kestim :(

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve kaderr tarafından 31 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : kaderr
  1. kaderr

kaderr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kızlar gecen hafta sudem eylülü memeden kestim 14 ay dolu dolu emdi ama hıc yemek yemedıgı ıcın mecburen kestım rtık sabahtan aksama kadar emıyordu sadece. cok zor olur dıye dusunmustum ama 2 gunde unuttu bıberon bıle almıyordu şimdi ise elınde bıberonla gezıyor hem yemesı duzeldı hemde gece uykuları 2 yasına kadar dayanacaktım uykusuzluga emzırmeyı ıstedım ama ıyıce zayıflamaya baslamıstı kahvaltı bıle zorla edıyordu artık şimdi iyiiz allaha şükürrzemuszemus

2. 31 Mayıs 2010
  3. reyyan07

reyyan07 gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zor olmadımı kesmek?? ben denemiştim yaşına yeni girdiğinde çok aşırı ağladı vede benim sütüm çoktu dayanamadım ağrısına ve tekrar başladık fazla yemiyor ama sevdiği şeyler var onlarla idare ediyorum ben 2 yaşına kadar emziricem allah nasip ederse...

4. 31 Mayıs 2010
  5. ilknur77

ilknur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ah canım ya keşke dayansaydın biraz daha yemiyo diye öyle taktın ki kafana. nası bıraktın zor olmadı mı gelen süt ağrı yapmadımı anlatsana nası bi süreç yaşadın. ben hiç istemiyorum emmeyi bırakmasını. yemesi çok mu iyi dersen hayır çok çok iyi de değil. hem zaten öyle şapır şapır emen bi çocuk da hiç olmadı kaan. nazlana nazlana emdi şimdiye kadar. ama çok şükür öyle bile olsa emiyo.yemesi de çok iştahlı değil ama onuda az bil olsa yiyo hiç ısrar etmiyorum. yediği kadar. hadi hayırlısı olsun sudeciğe.inşallah sağlıkla büyüsünler de

6. 31 Mayıs 2010
  7. kaderr

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hiç zor olmadı valla hatta cok şaşırdım çünkü çok düşkündü agrı yapmadı çok çok bı sütüm yoktu zaten o emdıkce gelıyodu işte bende 2 yasına kadar ıstıyorum ama hep meme ıstıyodu bı uyku duzenı yoktu zayıflıyodu ıyıcene yınde az emmedı dolu dolu 14 ay bıttı uzulmedım mı tabıkı uzuldım en güçlü baglardan bırıydı ıhala gecelerı uyanıyorum nıye uyanmadı dıye dusunuyodum cunku gecede 5 _6 kez kalkan bır cocuktu ben yınede ama hep sabrettım dogdugu gunden b yana hep uykusuz kaldım ama işte mecburıyetten bıraktım yoksa uykusuzlugu yıne cekerdım annelık fedakarlık ıster ama dedgım gıbı hıc yemek yedıremıyodum son zamanlarda bıde cok hareketli keske bırakmak zorunda kalmasaydım:KK43:

8. 1 Haziran 2010
  9. Boddim

Boddim Batuhan'ım küçük Aşkım Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    merhaba canım hakkınızd hayırlısı ama ben memeyi bırakan bebeklere kıyamıyorum ben 15 aylık olana kadar işyerinde sağmaya devam ettim sütüm azalınca kestim sağmayı akşamdan akşama emiyo o bile üzüyo beni ama batuhanın iştahı yerinde maşallah ama zaten gündüzleri yanında yokum ememiyor yemese bende keserdim herhalde batuhan 16 aylık hala geceleri uyanır ve saatlerce emer gündüzlerinin acısını çıkarıyor sıpam ben sabaha kadar uyuşuk bir şekilde yatıyorum dediğin gibi annelik fedakarlık ister
    üzülme ama şuan yapmış olduğunda fedakarlık canım onun aç kalmaması için kestin memeden onu yeseydi kesmezdin demi hiç anne sütü alamayan bebekler var maşallah 14 ay emmiş kuzucuğun ve hemende unutmuş unutmasa daha zor olurdu

10. 1 Haziran 2010
  11. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Hakkinizda hayirlisi olsun canim, kolayklikla biraktirabilmene sevndim!
    Bende kesmek istiyorum, 15ay oldu halen emiyo :) Eskiye dair cok degil tabiki ama bazi günler oluyorki canim aciyor süt kalmiyor :KK43:(
    rüya birde emerken cokkk terler heel yazin hic düsünemiyrum onu :KK43:(
    Su iki gündür iki defa emdi oda sabahlari kalkar kalkmaz ama biraz emip baktiki fazla bisi yok süt getirincesütüne devam etti !! öglen uykularinda ve aksamlari emzirmemeye calisiyorum, sabahlarida kesersem olur herhalde, yavas yavsss olsun !

12. 1 Haziran 2010
  13. Boddim

Boddim Batuhan'ım küçük Aşkım Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    benim sağ göğsüm yara olmuş ıssırarak emiyo sağ göğsümü verince canım çok acıyo yaadişlerinin izi çıkıyo memeye

14. 1 Haziran 2010
  15. kaderr

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben ilk gün gunduz emmedı ketcabı gorunce:)ama gece ısedı verdım emdı benım asıl dusuncem gecelerı 2 ay daha emsın dıyodum ama bızımkı toptan bıraktı 2 gunde hayret ettık cunku cok duskundu sımdılleri uzaktan sevıyo aklına geldıkce ama agzını bıle surmuyo ınsallah herkes zamanı gelınce kolycana kurtulur kuzenım cocugu 3 yasında bıraktı kızın denemedı kalmamıstı en son yara bantını gorunce bırakmıstızemuszemus

16. 2 Haziran 2010
  17. Siblrya

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Yara bantini doktorumda tavsiye etti bana :S

bakalim bugün hic emmedi rüya, insallah tamamen untur :)) biraktirmak istiyorum cünki emecegi kadar emdi ztn ve bütün gidalarida yiyor artik... tamam anne sütü güzel ama artik okadarda yrari oldugunu sanmiorum gelen ztn bi kac damla :))

18. 8 Haziran 2010
  19. Siblrya

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    2,5 gündür emmedi kizlar unuttuda sanirim ara sira anne diyip gögsümü elliyor annecimm buww oldu aciyoo diyorum kendimi cekipte ve sonra sütünü veriyorum oda üstüne düsmüyorr .. Insallah böyle devam eder :))