memekolik bebişim

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Suko tarafından 2 Şubat 2008 başlatılmıştır.

2 Şubat 2008
    Konu Sahibi : Suko
  1. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Kızlar benim bebiş memeden bir türlü ayrılmak istemiyor sırnaşık şeybir memeyi yarım saat emiyor memeden aldığımda ki kendi bıraksa da oluyor deli gibi aranıyor yine bir de gündüz doğru düzgün hiç uyumuyor diyebilirim uyku düzeni ve emme konusunda sizler de durum nedir acaba

2. 2 Şubat 2008
  3. Green

Green Huzura Hasret! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bizde de aynı durum söz konusu yeni doğan bebekler doyduğunu bilmedikleri için devamlı emme isteği olurmuş uyku problemimiz de değişiyor yani günü gününü tutmuyor anlıcağın. Bebişin çok tatlı çıkmış bu arada .D maşallah.

4. 3 Şubat 2008
  5. Ms.Eda

Ms.Eda Annedir yüreği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selam kızlar emme konusunda bizimki biraz daha sakinleşti ilk günlerine göre. Uykusu geldiğinde ve uyuyamadığında aranıyor. Şükran sadece gündüz uyumuyorsa şanslısın, benim kızım gece bizim yatmamıza yakın bir uyanıyor en iyi ihtimalle sabah 4 te tekrar yatıyoruz. Bu sırada en fazla 1 saat uyuyor, inan harap bitap durumdayız, Allah hastalık falan vermesin bir süre böyle gidecek ama zzorluyor.

6. 3 Şubat 2008
  7. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Edacım gecede 12 gibi uyuyor 2 gibi de kakıyor yaklaşık 1,5 saat emzirme sürüyor sonra da 7 de falan kalıyor ve uyku faslı sona eriyor aslında gece de pek uyumuyor bakalım kırkları çıkınca belki düzene girerler canları sağolsun

8. 3 Şubat 2008
  9. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Canım senin bebiş de çok tatlı maşallah bir de uyanık halini görelim annesi

10. 3 Şubat 2008
  11. sevorane

sevorane Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    benim prensesimde maşallah seviyor memeyi.hiiiç şikayetçi değilim aksine hoşuma gidiyor.uyku durumuda değişken bu aralar.ama iyice emince genelde uzun uyuyabılıyor yanı 2-3 saat.

12. 3 Şubat 2008
  13. feza

feza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    meraba arkadaşlar benim bebişde emmeye yeni başladı ilk başta emmedi şimdide silikon meme ucuyla emiyor 10 gün oldu doğalı 4 gündür falan emiyor çok uğraştık mememi alsın diye ama gögüs ucum küçük olduğu için silikon uçla emiyor bunada şükür en azından böyle emiyor

14. 5 Şubat 2008
  15. tearful

tearful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bizim bebğimiz ehli keyf dinlene dinlene.. uyuyor arada tekrar uyanıyor 1 saat 1,5 saat gaz çıkarmayla 2 saat sancı varsa daha da çok sürebiliyor.

16. 9 Şubat 2008
  17. handekilinc

handekilinc Guest

kızlar benim bebiş de emerken uyuyup kalıyor..tabi dolayısıyla doymuyor..sonra yerine yatırıyorum başlıyor ağlamaya..tekrar meme veriyorum yine 5 dk içinde uyuyor..nasıl bi çözüm bulsam bilemedim..siz de bu sorunu yaşıyor musunuz?

18. 10 Şubat 2008
  19. Yagmur052

Yagmur052 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    aynı durum bizdede var. oğlum memeyi az bişey emip uyukluyo.
    bende o zaman burnunu sıkıyorum uyanıyo hemen ve emmeye devam ediyo sırnaşık şey