memeyi redetme:(

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve KIZLARIMCANLARIM tarafından 24 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : KIZLARIMCANLARIM
  1. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.699
    Ödül Puanları:
    238
    herkese selamalr.. benim 3 ayını dolduran bir kızım var... kıızım iki üç gündür sağ göğsümü reddediyor..sol göğsümü emiyor.. sağıma geçince kıyamet kopuyor.. sizlerdede böyle sorunla karşşılana ve çözüm bulan varmı.. resmen kafayı oynatacağım:KK43:(lütfen yardımcı olun.. senağlamasenağlamasenağlama

2. 24 Ağustos 2009
  3. Menzil Gxuxlxux

Menzil Gxuxlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Canim benimkide sagimi aliyor ama soluma gecince istemiyor. Ama bu istememesi benden kaynaklaniyor cunku sol taraf benim tersime geliyor ve dogru tutamayinca bebek rahatsiz oluyor ve aglamaya basliyor. Bende o oyle yapinca silikon meme ucu kullaniyorumki iyice zorlanmasin almak icin.

Bu arada sik sagma isini ne yaptin? Mutlaka ya sik emzir yada sik sik sag gogsunu. Bak ben dun geceden beridir 2 saatte bir sagmaya basladim ve dun gece ne zamandan beridir ilk defa goguslerim o ilk zamanlardaki gibi sisti, gerildi ve cok sukur sutum artti 1 haftanin sonunda.

4. 25 Ağustos 2009
  5. KIZLARIMCANLARIM

Beğenildi:
    5.699
    Ödül Puanları:
    238
    çok sağol canım.. benimde sağ tarafım ters geliyor bana. acaba benimkide ondanmı sorun??uykuda alıyor.. uyansa o ara..hemen rededyiro gene.. bende yolunu buldum.. yatarak şekiden şekle veriyorum o memei.. canımsık sağmıyorum ama sık emziiriyorum.. dün gayet iyiydi.. ama bugün gene sütüm az gibi .. sık emince de sanki süt birikmiyor gibi .. fazla yiyip içmmemiştim.. şimdi emzirme çayı falan içiyorum.. bişeyler yedim..inş doalr göğüslerim.. ilgin için çok teşk..

6. 27 Ağustos 2009
  7. adescik

adescik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok aç oldugu anda vermeye çalış ve reddetmesine rağmen belki 10 defa olsada ağlasada tekrar tkrar ver
    sonunda tutuyorlar ben çözümü böyle buldum inş. işe yarar

8. 27 Ağustos 2009
  9. KIZLARIMCANLARIM

Beğenildi:
    5.699
    Ödül Puanları:
    238
    teşk ederim deniycem..