Memnun kaldığınız ya da kalmadığınız beyaz eşya - küçük ev aletleri markaları

Konusu 'Beyaz Eşya' forumundadır ve melish83 tarafından 12 Şubat 2008 başlatılmıştır.

?

hangi markayı seçelimm

Anketin kapanma tarihi 11 Temmuz 2008.
  1. bosch,siemens,profilo

44,2%
  2. arçelik,beko,vestel

48,8%
  3. samsung,,whirpool

4,7%
  4. diğerleri ( siz ekleyin)

4,7%
Birden fazla oy kullanılabilir.
    12 Şubat 2008
    Konu Sahibi : melish83
  1. melish83

melish83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kıslar malum evleniyoruz ancak ...beyaz eşyada hangi markalar daha uygun ya da daha kullanışlı,küçük ev aletlerinde ne marka önerirsiniz.kısacası canlar hangi eşya için ne markası öneriyorsunuz ,memnun kaldığınız kalmadığınız her şeyii paylaşalım...evlenecek olanlara yardımcı olmak adına..şimdiden tşk ederim..a.s.

2. 12 Şubat 2008
  3. melish83

melish83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    mesela Fakir in küçük ev aletlerini kullanan var mı ? ( su ısıtıcı ,tost makinesi, elktrik süpürgesi gibi.....) indirimde şuara ...

4. 13 Şubat 2008
  5. ELZKRY

ELZKRY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benim Küçük Ev Aletlerim Tefal Ama çeyizlik Daha Kullanmadim.
    Beyaz Eşyalarimda Hepsi Arçelik Onlarida Kullanmadim... Henüz
    Ama Evimizde Kullaniyoruz Memnunuz Birazda şans Işi Bu...

6. 13 Şubat 2008
  7. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Benim küçük ev aletlerin arzum ve çok memnunum. Özelliklede 5 fonksiyonlu olan standı olan mikserimden çok memnunu, hamur yoğuruyor, blendırı var, mikseri var, daha 2 tane fanksiyonu var ama kılavuzunu bulamıyorum hem hiç yer kaplamıyor hemde çok kullanışlı tavsiye derim.Rondomda arzum oda iyi.Tostmakinem su ısıtıcım ve şarjlı süpürgem blue hause, hiç promlem yaşamadım.Elektronik eşyalar şans işi, onu bunu bilmem.

8. 13 Şubat 2008
  9. melish83

melish83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle şans işi..a.s.........................................

10. 31 Mart 2008
  11. emelale

emelale Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ütü de Tefal derim.
    Beyaz eşyada Arçelik derim. Abim Arçelik' te teknisyen ve eniştem Arçelik' te mühendis. Bir sorun çıkarsa yardımcı olacaklarından ve ürünleri onlar sayesinde ucuza alacağımdan Arçelik' ten alacağım beyaz eşyalarımı ve elektrikli süpürgemi. Ama eniştemle dün konuştum kendisi bulaşık makşnasının çok programlısını almana hiç gerek yok dedi. Ayrıca Arçelik' in servisi çok. Hem de Türk malı.

12. 31 Mart 2008
  13. boncuhh

boncuhh anne oluyorumm:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benımde butun beyaz esyalarım beko ve arcelık umarım memnun kalırım sans ısı arkadsların dedıgı gıbı :)

14. 22 Nisan 2008
  15. _SakURa_

_SakURa_ Reyyan - İsmail Kerem <3 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    beyaz eşyalarım arçelik, evde 20 senedir kullanıyoruz hiç sorun yaşamadık. dedğiniz gibi şans işi ve şans dışında kullanıma da bağlı tabii.

küçük ev aletlerimi de arçelik alıcam. tefal çok pahalı geldi. arçelikten memnunum oradan alıcam. zaten sadece robot, blender, mikser alıcam, daha doğrusu aldırıcam :-) arkadaşlarım sağolsun :-) tost makinası fritöz meyve sıkacağı falan almıcam çok gereksiz görüyorum. evde hepsi var hepsi kutularında çürüyor. almıcam ben de..

en güzel günlerde kullanmamız dileğiyle :-)

16. 22 Nisan 2008
  17. ayshxixnce

ayshxixnce mis kokulu Defnem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim beyaz eşyalarım arçelik..ankastre inox grubu..bende arçelik mağazasında çalıştım az çok biliyorum kaliteyi ve alacak olan herkesede arçelik öneririrm.küçük ev aletlerimde arçelik fazla bişeyim yok aslında rondo,mikser ve robot hepsi bir olan bi robot vardı zamanında ondan almıştım hiç yer kaplamıyor.çaycım arçelik altı su ısıtıcı olarak kullanabiliyorsun birde altı sürekli sıcak kalabiliyo.bi ütüm tefal onu sonraları almıştım. elektronik eşyada fazla arçelik önermem tv,müzik seti filan gibi...meyve sıkacağı değil ama sert meyve sıkacağı aldım duruyor. ileride çocuk olunca çok lazım oluyormuş elam,,havuş suyu sıkmada filan...yinede herşey tercih meselesi....

18. 22 Nisan 2008
  19. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    şekerler bende size bir kaç öneri sunayım bakalım.evet genelde benimde eşyalarım arçelik ve beko çokta memnunum valla.mutlaka alın diyebileceklerimde arçelik yada beko çay makinası ben ilk kullandığım modelini 6 yıl gergün hemde kaç sefer kulladım çokta memnun kaldım.ama ufak bir araızası var diye oda olucak artık yeni bir tane aldım oda çok güzel arçelik markası bekodada var yeni çıkmış alt kısmıda şeffaf suyun kaynadığını görüyosunuz ve kaynadıktan sonra mavi ışığı yanıyo çok estetik ben çok sevdim sizede tavsiye ederim kızlar.ütüye gekince benim ütüm tefalin buhar jeneratörlü olanlarından ondanda çok mennun kaldım çok zevkli geliyor artık ütü bana,kesinlikle tavsiye ederim.evet birde bende bulaşık makinasında çok programlı olmasına gerek yol diğenlerdenim hiç bir işe yaramıyor kızlar.genelde böyle aklınıza takılan birşey olursa sorabilirsiniz eeee 6 yıllık evliyim artık tecrübeli sayılırım dimi