Memoria lmi alman hastanesi mi?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve DuRu@--'- tarafından 19 Aralık 2008 başlatılmıştır.

19 Aralık 2008
    Konu Sahibi : DuRu@--'-
  1. DuRu@--'-

DuRu@--'- HAYALİM, AŞKIM VE BEN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar Şubat ayında yeniden tüp bebek deneyeceğiz, ama benim kafam hastane seçimi konusunda çok karıştı.Daha düne kadar Alman hastanesi diyordum şimdi birden Memorial hastanesini de araştırmaya başladım.Alman hastanesinde stres azaltmak için akapunktur Memorial'de embrionun tutunma şansını arttıran co-kültür uygulaması var.İki hastaneden birinde tedavi görenler tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürlera.s.

2. 19 Aralık 2008
  3. moneta

moneta sincerity&honesty Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşım,bakalım hayırlısı olsun bende orayı düşünüyorum,co kültür,ımsı teknikleri için gelicem,,,,yazışalım,,,,sevgiler

4. 19 Aralık 2008
  5. esin2008

esin2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben kesinlikle Alman derim.Bahceci internet sitesini gezdim.12. 000 bebek dünyaya getirmişler.Telefonla co culture sordum biz merkezlerimizde denemiyoruz.dediler neden diye sordum gebelik sansını olumlu yönde arttırdığına inanmıyoruz inanmadığımız bir şeyden extra para alamayız dediler.İsterseniz birde siz konuşun ben inandım türkiye de en ssaygın hastane sonuçta

6. 21 Aralık 2008
  7. moneta

moneta sincerity&honesty Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    memorial'ın hastası bu kadar olamaz???????paylaşım ne kadar az böylebenneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımki

8. 21 Aralık 2008
  9. DuRu@--'-

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :çok üzgünüm: arkadaşlar tecrübelerinize ihtiyacım var

10. 22 Aralık 2008
  11. Brow_ni

Brow_ni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba, bende siteye yeni katılanlardanım. 5 yıllık evliyim eşimde sperm şekil bozukluğundan dolayı bizimde tüp bebek yöntemi ile bebek sahibi olabiliceğimiz öğrendik.
    bende kararsızım Alman Has.mı? Memorial mi? Memorialda fiyat birazdaha düşük Alman hastahanesine göre ama hayal kırıklığınada uğramak istemiyorum. burdan fikirlerinizle yardımcı olursanız sevinirim. Allah herkesin gönlüne göre versin.

12. 22 Aralık 2008
  13. HAPPYTIME

HAPPYTIME Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar,bende siteye dün katılanlardanım.Nedeni bilinmeyen kısırlık problemimiz,eşimin spermleri uçuyor.Bende yumurtlama süper fakat sonuç yok yok yok...Üstelik 2 defa da tüp bebek denedim.1.Almandaydı üstelik 16 yumurtadan 11'i de kullanılır haldeydi.Bu kadar sağlıklı yumurtadan kalanları donduramadılar boşa gitti.(Ve ne acı ki 2.denememde yumurtam daha düşük çıktı.)transfer yapılmadan önce motive etme durumları sıfır ve bir his transfer yapılmadan önce olmayacağını hissettim resmen ve orda olmaktan mutsuz oldum.Hemşireler ruh durumunuzdan bi haber öylesine bir ilgilenme.Otomatiğe almışlar biri gidiyor biri geliyor.Diğeri yurtdışında oldu ve yine yok.Şimdi yeni merkez bakıyorum.Yenilikleri kim uyguluyorsa onlara bakıyorum.Bide işin maddi boyutu var.Adamların umurundamı siz ne şartlarla gitmişsiniz oraya.Özel hastaneler inanılmaz acımasız ama özellikle bu konuda mecburuz.hepimize ALLAH sağlıklı,tatlı bebişler versin...Hemde en kısa zamanda.

14. 22 Aralık 2008
  15. Brow_ni

Brow_ni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Happytime paylaşımın için teşekkürler, sen hangi tarihte almanda tüp bebek yaptırdın
    dokturnun adı neydi neden memnun kalmadın bildirirsen sevinirim

16. 23 Aralık 2008
  17. DuRu@--'-

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili HAPPYTIME, Brow_ni aramıza hoşgeldiniz
    inşallah çabalarımız boşa çıkmaz doğru hastaneyi, doğru doktoru bulup doğru zamanda Allah'ın izniyle bizimde yüzümüz gülecek bizler de alacağız meleklerimizi kucaklarımıza inşallah:Saruboceq:

18. 23 Aralık 2008
  19. DuRu@--'-

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    önümüzde ki hafta bir aksilik çıkmazsa her iki hastaneye gidip görüşme yapmak istiyorum
    bakalım neye karar vericezCADIARZU bu aşamada en zoru karar vermek hele bir kere yanıldığımı düşünürsek hayırlısı inşallah görüşme sonrası edinimlerimi sizlerle paylaşırım