Memorial hakkında yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve tess tarafından 17 Nisan 2009 başlatılmıştır.

17 Nisan 2009
    Konu Sahibi : tess
  1. tess

tess Guest

Arkadaşlar merhaba,
    4 kez tüp bebek denedim bizim sorunumuz eşimdeki ağır morfolojik bozukluk. Sayı 10 milyon ama morfoloji %0 ve bunun %93 ü baş anomalisi. Erkek infertelitesinde başarılı bir merkez arıyorum. Eğer memorial hakkında olumlu olumsuz fikirleriniz varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim.

2. 17 Nisan 2009
  3. osnl

osnl Aday :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tess slm,
    benimde eşimde
    ilk test %1
    2.test %2 çıktı, memorial erkek inferlitesinde iyi diye duydum.. Tabi sen hangi doktordasın dersen memorial da degilim, şahsen önce tanıdıgımız bildigimiz doktor ile tedaviye başlamak istedik, ilk defa deneyecegiz.. Yeditepe Üniv.Hastanesine gidiyoruz.
    Neyse sen daha önce 4 kez nerde yaptırdın?

4. 17 Nisan 2009
  5. gelincik238

gelincik238 Şükürler Olsun Mevlaya... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    mrb tess ben memorial hastanesinde tedavi oldum. bizim sorunda erkek kaynaklı olduğu için orayı tercih ettik. memnunda kaldım. ilk denememde olmadı ama 2.ci tedavimide orda olacağım. herşeyleri düzenli saati saatine bişeyi atlamıyorlar. tavsiye ederim canım.

6. 17 Nisan 2009
  7. plum12

plum12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşım bende ilk tedavimi memorial hastanesinde oldum. Bizimde erkek kaynaklı problemimiz vardı. Eşimde varikosel var. Zaman kaybetmemek için micro uygulandı bize. Ben ilkinde hamile kaldım. Fakat bebeğimin kalp atışını duyamadık. Şimdi beklemedeyim zorunlu olarak toparlanmak için mayıs sonu tekrar gidicem yine memoriala. Ben memnun kaldım ellerinden ne gelirse yaptılar sonuçta umarım sende memnun kalırsın. En yakın zamanda bebeğini kucağına alman dileğiyle...

8. 17 Nisan 2009
  9. gelincik238

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    plum12 senin doktorun kimdi arkadaşım?kısamı uzun protokolmu uyguladılar?

10. 17 Nisan 2009
  11. canan28

canan28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşım bende memorial da tedavi görüyorum.Bizde erkek kaynaklı problem nediyle tedaviye başladık ve tüp bebek uygulandı ilk denemede hamile kaldım bir oğlum olacaktı ama rahimde bulunan septum nedeniyle bebeğimi 19 haftalıkken kaybettim.Memorialda bu problemle alakalı histeroskopi ameliyatı oldum ve 2. denemeye geçtik.(aslında septumla alakalı daha önce başka hastanelerde iki kez ameliyat olmuştum ama sadece paramızı yemişler başka bişey yapmamışlar) Şimdi 2. bebeğime hamileyim bu seferde dondurulmuşlar transfer edildi kıza benziyormuş:)))))).dr.um hale karagözoğlu çok iyi bir doktor kesinlikle tavsiye ederim.

12. 17 Nisan 2009
  13. plum12

plum12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Uzun protokoldü cnm. Dr da Semra Kahraman dı ama daha çok ekip olarak çalışıyorlar biliyorsundur arkadaşım. Senin dr kimdi cnm nasıl uygulandı tedavin?

14. 17 Nisan 2009
  15. plum12

plum12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm tebrik ederim sağlıkla bebeğini kucağını alırsın inşallah:nazar:

16. 17 Nisan 2009
  17. gelincik238

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    evet ekip olarak çalışıyorlar. benim doktorum hale hanımdı. ben geçen yaz tedavi olmuştum. bu sene tekrar deneyeceğiz. ilki kısa protokoldu. bu kez uzun protokol olacak. sana hangi ilaçları vermişlerdi. kaç tane emriyo transferi yapılmıştı. bana 2 tane embriyo transfer edildi. ama olmadı.

18. 17 Nisan 2009
  19. gelincik238

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    sağlıcakla kucağına alırsın inşallah arkadaşım bebeğini. hale hanım gerçekten çok tatlı bir insan. bende çok memnun kaldım. tranferden sonra ne zaman ayrıldın hastaneden. özel bişeyler yaptınmı kaç gün yattın evde.