Memorial Hastanesi Dr.Remzi Aydın 'a giden var mı ?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Lady34 tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Lady34
  1. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    Evim memorıal hastanesine yakın olduğu için oraya gitmeyi tercih ettim fakat Dr. konusunda kararsız kaldım , bi arkadaşımın tavsiyesiyle Dr.Remzi Aydın'a gittim.
    İlk defa kadın hastalıklarına gittiğim için iyi bi Dr. olup olmadığını anlayamadım :bbo:
    Burda başka bir konuda Fatma Figen Taşeri övdüklerini görünce kararsız kaldım benneyaptımki gitmişken sonuna kadar aynı doktora gitmeyi istiyorum , Hastaneyi ve doktoru bilen varsa tavsiyelerinizi bekliyorum yerimseniben

2. 7 Aralık 2009
  3. Lady34

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    yok heralde bu hastaneye gidenler akannehir
    vaz mı geçsem ne yapsam :bbo:

4. 8 Aralık 2009
  5. kumsal

kumsal kelebeğim gel artık:( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    doktorları tanımıyorum canım ama internetten araştırabilirsin canım hadi bakalım hayırlsı olsunn

6. 8 Aralık 2009
  7. sermest

sermest hoşgeldin nazlı kelebeğim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    memorial saglam hastane canım da doktor konusunda benım de bılgım yok

8. 9 Aralık 2009
  9. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ben memoriala gidiyorum arkadaşım.Benim dr. Asena Ayar.Ben çok memnunum.Hastane üst yönetiminden bir tanıdığın tavsiyesi ile gitmeye başladık.Gayet ilgili.Remzi beye gelen bir hasta ile tanışmıştım beklerken o Remzi Beydan çok memnundu.

10. 17 Ocak 2010
  11. Lady34

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    ben ilk gittiğimde dr dan emin olamadım
    2. gittiğimde memnun kaldım
    sağol canım bilgin için opuyorumnanaktan

12. 28 Kasım 2012
  13. fndmtn

fndmtn Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ben gitim bu doktora canım.. Çookk memnun kaldım..
    Herşeyi akışına bırakan bir doktor.. :KK66:)

14. 11 Şubat 2013
  15. gulcin_e

gulcin_e Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba, Bende ilk haftamdan beri Remzi beye gidiyorum.
    Hem hastaneden hemde kendisinden çok memnunum, psikolojik olarak normal doğuma çok hazırladı beni.
    17.haftadayız şu anda normal doğum taraftarı, sezeryanın bir hayat kurtarma ameliyatı olduğunu söyledi.
    Haklıda Memorial hastanesine gidecekseniz Remzi beyi şiddetle tavsiye ederim. Çok sıcak ve içten, muayeneden sonra sizinle uzun uzun sohbet ediyor, aile dostunuzu ziyarete gitmişsiniz gibi hissediyorsunuz.
    Muayene ücretini merak edenler vardır mutlaka, ben allianzın yatarak tedavileri kapsayan poliçesini kullanıyorum.
    Muayenelerim ayakta tedaviye girdiği için sigortamın indiriminden faydalanıyorum. 120 küsür ödedim en son. Asıl ücretim 300 tl civarlarında olduğunu duymuştum.

16. 20 Şubat 2013
  17. fndmtn

fndmtn Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16

Bende belirtmiş olduğum üzere Remzi beyden çok memnun kalmıştım ama ona muayene olmam çok tesadüfi olmuştu.. Sürekli gittiğim doktorum şehir dışındaydı ve ben de sancılanmıştım, memorial hastanesinde de fotoğrafına bakıp beğendiğim bi doktordu :KK66:) anlıyacağın o şekilde gitmiştim.. Ama çok memnun kalmıştım, fakat beni geçmişten beri takip eden doktoruma gitmem gerektiği için devam edemedim Remzi beye :KK43: ama benim doktorum da Remzi bey kadar iyi ve normal doğumu destekleyen bir doktor..
    Remzi Aydın muayene ücreti 230 tl sağlık sigortam ile ben 45 tl ödüyorum ek olarak benim de allianz yatark doğum poliçem var bu poliçe harika bi poliçe :KK66:)

Bu arada biz seninle aynı hafta hamile kalmışız :KK66:) ve sanırım aynı tarihlerde Remzi bey'e gitmişiz.. Büyük tesadüf :)) Benim bebeğimin muhtemel doğum tarihi 1 Ağustos :)) bebeğinin sağlığı nasıl?? Cinsiyeti belli oldu mu ?? :KK66:) Allahım sağlıklı sıhhatli bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder inşallah :KK66:

18. 25 Şubat 2013
  19. gulcin_e

gulcin_e Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba,
    ben foruma yeni üye olduğum için kullanmasını çok iyi bilmiyorum, umarım yanıtımı okuyabilirsin :)

İlgilendiğin için çok teşekkür ederim, sağlığım da bebeğimde çok iyi, herşey normal seyrinde devam ediyor.
    Zaten ilk günden beri hiç üzmedi beni biricikim :) Bebeğimizin cinsiyeti geçen hafta belli oldu, kalbimden geçtiği gibi oğlum olacak.

Senin ki de belli olmuş olabilir bu haftalarda :) Çok heyecan verici bir bekleyiş bu :) Öğrendikten sonra ufak tefek alışverişlere başladım :)
    Bunları da paylaşmak isterim seninle, alışveriş yerlerini mağazaları, ürünleri ezberledim nerdeyse :)) Fazla ağırlaşmadan bitirmek istiyorum herşeyini, son zamanlarımda tadını çıkarıcam hamileliğin :)

Allianzın optimum poliçesini kullanıyorum bende , dediğin gibi harika bir poliçe.
    Muayenelerimde indirim sağlıyor, o bile çok faydalı. Zaten artık ayda bir kez gidiyoruz, oda çok gelmiyor.
    Normal bir hastane ücreti kadar.
    Şimdi hangi doktora gidiyorsun? Keşke Remzi beye devam etsen, belki muayenelerde karşılaşır tanışırdık :)

Aynı günlerde hamile kalmışız evet, :)) peş peşe doğum yapıcaz ne güzel :))
    Ne kadar kilo aldın, nasıl besleniyorsun, çalışıyormusun neler yapıyorsun, nasıl geçiyor anlatsana biraz :)