Memorial Hastanesi Figen TAŞER GÜNEY

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve gaydin58 tarafından 7 Ocak 2009 başlatılmıştır.

7 Ocak 2009
    Konu Sahibi : gaydin58
  1. gaydin58

gaydin58 Paşam bizimle.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar Merhaba
    Memorial Hastanesine giden varmı aranızda hamilelik aşamasında ve doğum için. Fatma Figen TAŞER tarafından takip edilen varsa lütfen bana biraz anlatırmısınız nasıl bir doktor normal doğumdan yanamı genelde yazıları hep Normalden yana ama genede birinci elden sormak istedim. Genel bilgi verirseniz çok sevinirim. Tşkler..

2. 7 Ocak 2009
  3. simay1980

simay1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Figen hanım a giden ve oğum yapan arkadaşım var.çok memnun.O sezaryan oldu ama kendi isteğiyle korktuğu için.seni çok iyi anlıyorum ben de doktor arayışı içindeyim.çok zormuş.

4. 7 Ocak 2009
  5. gaydin58

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Saol canım memnun kalmasına sevindim ben normal doğum çok istiyorum inş. bir aksilik olmaz da normal olur inş. en kısa zamanda sende bulursun canım :teselli:

6. 7 Ocak 2009
  7. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    en yakın arkadaşımın doktoru idi
    oda çok araştırdı ve ona gitti
    çokta memnundu
    normal doğum yaptı ve inanılmaz rahattı
    muhabbet ede ede doğumu yaptırmış kadın :nazar:

8. 7 Ocak 2009
  9. gaydin58

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ay çok sevindim söylediklerine inan içimi rahatlattın çok saol ya bende çok araştırdım normalden yana olsun istiyorum doktorum ön yargılı olmasın istiyorum inş. bende öyle rahat yapabilirim canım çok saol

10. 8 Ocak 2009
  11. simay1980

simay1980 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hayırlısı ile doğum yapmanı Allah nasip etsin inşallah.Ben de inşallah iyi bir doktor bulurum.

12. 8 Ocak 2009
  13. gaydin58

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Saol canım inş. ya ne taraftasın sen hangi şartlarda arıyosun
    Bak bköyde Ferhat Uysala arkadaşım gidiyo çok memnun özel muaynehane 100 ytl ödüyo medicana bevlerde Düzgün Korkmaz var oda çok iyi bir doktor samimi ssk geçiyo 10 ytl muaynesi birde avcılar Medicanada Onur Başeğmez var genç ama çok iyi işine bağlı bir doktormuş arkadaşımın eşini doğum yaptırdı çok memnun kaldılar belki işine yararlar canım

14. 8 Ocak 2009
  15. fatos1983

fatos1983 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadasim ben memoriala tup bebek icin gittim aslinda kendimi hic rahat hissettim hala supheliyim degistirsemmi diye..birkere cok sesli calisiyor hemsireler ve drlar biraz soguk gibi bilmiyorum karar veremedim benim drun ismi hale hanim ondan önce guven beydi onu degistirdim

16. 12 Ocak 2009
  17. gaydin58

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben normal gebe kaldığım için tüp bebek kısmı ile ilgili yorum yapmam çok doğru olmaz sanırım yanlış yönlendirmek istemem ama kadın doğum doktor ve hemşireleri çok sıcak geldi bana hatta eşimde çok beğendi doktorumuzu ben gene rahat durmayıp genel bilen arkadaşlara sormak istedim:) hemşirelerde kibar ve ilgililer umarım sende memnun kalırsın belki yoğun bir ana denk gelmişsindir gene araştır ama başka yerlerde istersen ama memorial hastanesinin teknoloji konusunda çok iyi olduğunu biliyorum canım

18. 14 Ocak 2009
  19. enny

enny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gaydın 58 merhaba bende figen hanıma gıdıyorum hamile kaldım ama ılk ayda düşük yaşadım evlendıgımden berı 5 senedır kontrollerıme ona gıderım ınanılmaz yumusak sakın ınsanı gereksız telaslara sevketmeyen ve normal dogumdan yana olan bır dr çok memnunum gebelikede devam edıcem