MEMORİAL HASTANESİ hakkında herşey

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve ARAY tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ARAY
  1. ARAY

ARAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Memorial Hastanesi tüp bebek bölümü hakkında bilgisi,tecrübesi olanlar lütfen yazsınlar...

2. 1 Aralık 2008
  3. berfunum

berfunum Guest

Merhabalar

Ben Memorial Hastanesinde tedavi gordum . Iki kez micro denedik . ikincisinde basariyi yakaladik. Dr. Hale hanima ve ekibine sonsuz tesekkur ederim. Suan 8 haftalik hamileyim vekalb attislarinida duyduk. cok sukur. 5 yillik cektigimiz ozlem son buldu insaallah 9 aya kadar guzel bir sekilde tamamlariz.

4. 1 Aralık 2008
  5. sevtapduzyol

sevtapduzyol Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlısı olsun canım Allah kucağına almayı da nasip etsin kaç haftalıkken dinledin kalp atışlarını

6. 1 Aralık 2008
  7. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Memorial çok iyi bir hastane. mikroenjeksiyon yöntemini Türkiyeye getiren ve ilk uygulayan ekip Semra Kahraman ve ekibidir , çok başarılıdırlar bu konuda . ben sadece kişisel olarak dr.umdan memnun deildim , üstüne üstlük 2 olumsuz denemeyi de orada yaşayınca iyice soğudum. ama bu demek değil ki memorial tüp bebek konusunda başarısız bir hastane . öyle olsa eltim 3. yada 4. denmesinde ve eşimin başka bir akrabası ilk denmesinde hamile kalmazlardı ve Türkiyenin dört bir yanından ve yurt dışından ismini bilmediğimiz nice çift ... sadece dr. içime sinmedi çok , evet belki işini çok çok profesyonelce yapıyordu ama oldukça ilgisiz , soğuktu . bizler özel hastalarız , bu zorlu süreçte daha çok ilgiyi beklemekte haklıyız. ekip - yapılan işlemlerdeki titizlik , OPU öncesi ve sonrası , transfer öncesi ve sonrası hastaya sunulan dinlenme mekanları çok çok güzel tam anlamıyla profesyonelce , bu anlamda alman hastanesinden 1-0 önde demeliyim :KK66: yalnız transfer olduktan sonra dinlenme odanıza getirildiğinizde sedye değiştirme kısmı var , insanın kafası bulanabiliyor . hoş benim 3 denemem bahçecide / toplam - transfer alman hast.de oluyor / oldu , orada sedye değiştirme drumu felan yoktu , yine de tutmadı mesela :))

Merkez bahane , olumlu sonuç şahane :lepi:

8. 1 Aralık 2008
  9. berfunum

berfunum Guest

tesekkur ederim dileklerin icin.ben bebegimin kalb atislarini 6. haftanin hemen bitiminde dinledik. cok heyecan verici bir durumdu. yani onu cok bekledik ama insallah hamileligim guzel giderde kucagimada alirim insallah..

10. 1 Aralık 2008
  11. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    semra kahraman sevgili hocamız...ve sevgili hastanem............

12. 2 Aralık 2008
  13. casablanka_05

casablanka_05 anne olmak istiyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar canım.bende memoriol has dr semra hanımı düşünüyorum..zaten ist önde gelenlerden memoriol vede alman hastanesi..inşallah hakkında hayırlısı olur:CüvCüv:

14. 2 Aralık 2008
  15. ARAY

ARAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba canım sana birkaç sorum olacak.
    1. memorial daki doktorun kimdi? istersen özel mesaj da atabilirsin.
    2. denemelerin neden ve nasıl başarısız oldu.
    3. yumurta vs durum nasıldı, tüp bebeğe gitmendeki esas sorun neydi, yaşın kaç vs
    4.sedye değiştirmede nasıl bir sorun oluyor. ameliyat masasından sedyeye alırken mi sorun oluyor yoksa sedyeden yatağa mı?, sedye değiştirmeyi nasıl yaptın?
    Şimdiden teşekkürler....

16. 2 Aralık 2008
  17. ARAY

ARAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    memorial çok yoğun oluyormuş doğru mu?

18. 2 Aralık 2008
  19. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    biraz düşününce kimi zaman demeli aslında .. mesela bir sebepten alman hastanesine gitmek zorunda kalmıştım , oranın yoğunluğu yanında memorialın ki çok hafif kalıyor , almanda oturacak yer çoktur , koskoca katın her yeri oturma gruplarıyla doludur , bilen bilir , oturacak yer yoktu o gittiğimde .. ikisini karşılaştırınca memorial o kadar da kalabalık değil aslında . kalabalıklığı şundan oluyordu / en azından benim tedavi olduğum zamanlar /
    X dr.un semineri/ tv programı felan varsa Y dr. X dr.un hastalarına da baktığı için yoğunluk yaşanıyor ister istemez ...