Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve kelebek74 tarafından 11 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Nisan 2008
    Konu Sahibi : kelebek74
  1. kelebek74

kelebek74 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşla ben ikinci tüp bebek denememi Memorial Hastanesinde yaptırmak istiyorum.Ama anladığım kadarıyla Semra hanım kendisi muayene edip birebir ilgilenmiyormuş hastalarıyla ekibi hakkında bilgisi olan ve doktorlarında tüp bebek yaptıranlar varsa bana yardımcı olabilirmi lütfen bi karar vermem lazım :: sm_confused:

2. 12 Nisan 2008
  3. kuzi

kuzi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kelebekcim sana ziyaretçi mesajı yolladım (yollaya bildiysem tabi) okursan sevinirim

4. 3 Haziran 2008
  5. sasannes

sasannes Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kelebekçim,hastanede doktorlarda çok iyi.arkadaşım orda 4.aşılamasında tuttu.ve ona asla bebek sahibi olmazsın dedikleri halde.
    şu an hamile
    umarım seninde olur

6. 3 Haziran 2008
  7. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    semra hanım birebir olmasada durum takibi zaten yapıyor. benım kardesımın 1. denemde tuttu. çokda memnunlar dr lardan ve hastahaneden.

8. 1 Ocak 2009
  9. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 tek vekilim sensin allahım Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba.bende memorialde tedavi görüyorum.doktorum hale hanım.ilk denememde ikizlerim oldu,ama doğduktan sonra öldüler.tekrar denedik yine hamile kaldım ama düşük oldu,3.kez tekrar tedaviye başladım,allahtan hayırlısı,

10. 2 Ocak 2009
  11. casablanka_05

casablanka_05 anne olmak istiyorum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende ilk kez gitmiştim memorile..ilk asistanı baktı nur hanım sonra semra hanım ilgilendi ..çok iyi bir ekip ve pozitifler..zaten biraz daha kendimizi toparlayabilirsek ben memoril de düşünüyorum..canım sen birinciyi nerde yaptırmıştın..senin sorun neydi...

12. 2 Ocak 2009
  13. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok geçmiş olsun..
    3. denemeye başlamadan önce mutlaka bunları yaptır

* senin ve eşinin genlerine bakılacak test : karyotip inceleme
    * en azından tanı amaçlı histeroskopi yapılmalı , bana histeroskopi denlidi 4. denemem olacağı için ameliyatı yapacak hoca laparoskopi dedi ve iyi ki de yapılmış , çünkü bu işlemlerde usg de göremedikleri milimetrik miyom , polip , septum vb. görülüyor ve müdahale ediliyor ..
    * ve buraya kadar herşey normal gittiyse embryolarına genetik tanı yaptır canım ..
    bir daha üzülmemek adına bunları yaptır derim ..

hiç olmazsa aklında soru işareti kalmaz , teşbihte hata olmaz derler , hani eşeğini sağlam kazığa bağlamak gibi yerimseniben
    şimdiden hayırlısıyla olumlu sonuç alman dileğiyle ...

14. 2 Ocak 2009
  15. azbycv

azbycv Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende memorial da başladımbugün 3.günüm yarın ilk kontrol.öncesinde birkaç yer araştırdım hatta muayenede oldum ama en kapsamlı olarak inceleyen burası oldu.bu geniş düşünme ve ilgiye güvendim başladım.inşallah herşey yolunda gider Rabbim bahyırlı bir evlar nasip eder onların vasıtasıyla.ben henüz sonuç almamış olduğum için kesin öneririm diyemiyorum ama inşallah o günlerde gelir

16. 2 Ocak 2009
  17. casablanka_05

casablanka_05 anne olmak istiyorum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım inşallah hakkında hayırlısı olur..şu 20009 da kimsenin kucagı boş kalmaz..canım senin sorun neydi? bende başlarsam memoril diyorum..bu arada hangi doktoru tercih ettin..senide sorularımla bunaltımsa kusura bakma..:1hug:

18. 3 Ocak 2009
  19. azbycv

azbycv Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bizdede azospermi ve hareket problemi var.çok şükür benden yana bir sıkıntı yok.umudumu artıran birazda bu.inşallah Rabbim başarılı bir deneme sonucunda hayırlısı ile bebeğimize kavuşturur.orda önce hale hanımla görüştüm sonrada semra hanımla.ekip olarak ilgileniyorlar.şimdilik herşey yolunda.inşallah böyle devam eder.henüz işin başında olduğumdan kesinlikle tazvsiye ederim gibi kesin ifadeler kullanmam yanlış olur ama ben memnunum.dilerim sizde memnun kalırsınız