Memorial Hastanesinin Hamis Bayanlari

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve yagmurum1 tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : yagmurum1
  1. yagmurum1

yagmurum1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Slm arkadaslar ben 4. denememim negatif sonucunu bugun aldim :KK43:((( ve cok kotuyum yoruldum, bu denemelerimin hepsini yurtdisinda yaptirdim. Artik bu denemerimi unutup sil bastan tekrardan memorial hastanesinde yaptirip bebegime kavusmak istiyorum allahin izniyle. Burada yaptirip olumlu sonuc alan arkadaslar nasil bir surec yasadiniz memnun kaldiniz mi?

Son düzenleme: 19 Ekim 2010
  2. 19 Ekim 2010
  3. lotus33

lotus33 ALLAHIM SANA EMANETIZ.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadasim oncelikle hakkinda hayirlisi...cogumuz ayni yollardan gectik cok iyi anliyorum yorgunluk umitsizlik...ama bu cocuk ozlemi bizi yeniden umutlandiriyor..yola devam ediyoruz...eminim eninde sonunda herkes bu zorlu yolda emeklerinin karsiligini alcak..insallah son denemen olur gelir bebisin..
    benim 3.memorial da ilk denememde geldi oglum..cok merkez gezdim geneli sebepsiz,deniycen deniycen ne zaman nasipse dedi.ama yorulmustum gucum yoktu..memorial Semra hnm sebebi oldugunu soyledi..histeroskobi,amelitlar,co-cultur..hemen arkasindan transfer ve cok sukur simdi oglum kollarimda...darisi sizlere insallah..ben cok memnun kaldim..ekip halinde calisiyorlar..ilgi,anlayis,duzen super tavsiye ederim..enazindan bi gorus fikir al derim..Allah yardimcin olsun..

4. 19 Ekim 2010
  5. yagmurum1

yagmurum1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Saol canim su an yazdiklarini gözyaslari icinde okuyorum allah anali babali buyutsun bebisini insallah benimde yuzum guler bu son denemem olur su an cok kotuyum psikolojim cok bozuk sanirim biraz toparlanmam gerekiyor tekrar bir tedavi icin tekrar tesekkur ederim tavsiylerin icin.
    Sevgiyle kal..

6. 19 Ekim 2010
  7. baharnaz

baharnaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10.895
    Ödül Puanları:
    238
    Selam benim yaş 37
    Bütün araştırmalarımız sonucunda ilk denememizi memorıalda yaptırmaya karar verdik Problem erkek kaynaklı idi. Allahıma çok şükür pozitif sonucu gördük Rabbm sağlıkla kucağıma almayı nasip eder. Hastaneden personelinden hemşirelerinden doktorumdan ( Nur Dokuzeylül) Laboratuvarından misafirhanesinden çoookk memnun kaldık. Ticari kaygıdan önce sağlık diyorlar.Tedaviden önceki araştırmaları yapıyorlar. Olumsuzlukla sonuçlansaydık yine orada yaptıracaktık.

İnşallah pozitif düşünceyle tedavine başlar ve Allahın izniyle bebişine kavuşursun canım.

8. 19 Ekim 2010
  9. yagmurum1

yagmurum1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Saol baharnaz cim benimde erkek infertilesi, ne guzel bebisine kavusmussun allah kucaginada almayi nasip eder insallahh canim hastane hakkinda bole guzel seyler duyunca pozitif dusunmeye basladim insallh dogru bir karar veririm hakkimda hayirlisi olsun ne diyim ayrica doktorun kimdi acaba? toplam ne kadar tuttu canim.

10. 19 Ekim 2010
  11. baharnaz

baharnaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10.895
    Ödül Puanları:
    238
    Bizde spermiyogram analizi çok bozuk çıkınca ayrıca karyotip koromozom analizi istendi memoralda 450 idi dışarda 150 Tl ye yaptırdık diğer bilgin olsun ayrıca IMSI tekniği uygulandı
    bize. Genetik analiz bozuk çıksaydı her embriyona genetik tanı yapılacaktı çok şükür temiz çıktı. Dr. Nur Dokuzeylül özellikle bu dru seçtim çok poizitif bir insan olduğunu okuduğum için.
    1950 Euro + ilaçlar ( benim pahalı oldu biraz 2000 Tl yi geçti) 215 TL ilk muayene ödedik ve transfer gecesi konukevinde kaldık 125 Euro
    ÇİDER denilen derneğe üye olursan eğer 1650 Euro ve ilk muayene ücretsiz oluyor bilgin olsun
    Ayrıca tedavi öncsi istenen büütün testlerimizi devlet hastanesinde yaptırdık eşimin güvencesiyle sadece eşim spermiyogramı hastanede yaptırdı öyle olması gerekiyormuş Yoksa kan testleri orda bize oahalıya mal olucaktı. Özel sigorta geçerli çünkü hastanede oda bizde yok. Sende varsa rahat edersin

Son düzenleme: 19 Ekim 2010
  12. 19 Ekim 2010
  13. yagmurum1

yagmurum1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim Baharnaz cim kusura bakma cok soru soruyorum toplam kac gun surdu tedavin. Ayrica CIDER yazmissin nedir bu dernek aciklayabilirmisin ayrica ucretsiz mi uye olmak oraya, birde uye oldugumu nerden bilecekler canim cok soru sordum ayrica....

14. 19 Ekim 2010
  15. baharnaz

baharnaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10.895
    Ödül Puanları:
    238
    Hayır canım elimden geldiğince yardımcı olmak isterim :) ÇİDER internette google yaz çıkar karşına incelersin canım internet üzerinden olabiliyorsun sanırım 150 TL üyelik ücreti eşim uğraşmak istemediği için biz olmamaıştık :) Hastaneye ÇİDER üyesi olduğunu söyleyince sanırım anlaşılıyor o boyutttaki detayını siteden öğrenebilirsin gerekirse derneği ararsın canım.

16. 19 Ekim 2010
  17. yagmurum1

yagmurum1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Saol canim benim esimde uye olmayi kabul etmez sanirim ugrasmak istemez birde uyelik ucretini burdan ödememiz biraz zor olur sanirim saol canim yinede bilgi verdigin icin... Yok canim özel sigortamiz bu yaz memoriala gorusmeye gittik esimden testler istedi muayene oldu sperm hormon genetik testler derken 1000 tl ödedik hastaneye vede esime vitamin ilaclari verdi onlarida temin ettik onlarda 1000 tl tuttu simdi esim vitaminleri kullaniyor tedavi öncesi kullanmak gerekirmis bugun burdada negatif sonucunu alinca tek umidimiz memorial kaldi canim o yuzden bole bir topik acmak geregi duydum cok zor bir surec yasiyorum kendi aglamami unuttum esimi telkin etmeye basladim oda cok kotu oldu bu konuda kendisini sucluyor sorun bende sende degil diyor allah yar ve yardimcim olsun...

18. 19 Ekim 2010
  19. melisaa

melisaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm yagmur bende 3 defa tup bebek denedim 2 tanesi negatif 3. tutu ama bebegimi kaybetim yani kalp atisi durdu 4 tup bebek denememi memorialde yapmak istiyorum bende senin gibi odur arastiriyorum.