Menekşe ile Halil - Kanal D

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve Emez tarafından 31 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : Emez
  1. Emez

Emez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

Yönetmen : Uluç Bayraktar
    Öykü : Elif Şafak
    Senaryo : Ece Yörenç, Melek Gençoğlu
    Müzik : Toygar Işıklı
    Oyuncular: Halil (Kıvanç Tatlıtuğ ) , Menekşe (Sedef Avcı ) ​

1. Bölüm

Kıvanç Tatlıtuğ, Sedef Avcı… Nereye kaçsan, kaybolursun...
    Yine bulur mu seni aşk...

Genel Hikaye

"Menekşe ile Halil" bir aşk hikayesi….Berlin’de başlayan, İstanbul’a sürüklenen imkansız bir aşkın hikayesi. Menekşe ile Halil bu aşkın kahramanları.. Ailesinin zoruyla evlendirilen Menekşe, büyük bir çelişki yaşıyor. Aşkı yüzünden, hayatını bile tehlikeye atarak ailesinden kaçan Menekşe, Halil’i korumak adına, Halil’den de kaçıyor. Yani Aşkı için aşkından vazgeçiyor…

2. 17 Eylül 2007
  3. jovi

jovi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bayıldım bu diziye hünküre hönküre ağladım resmen senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

4. 19 Eylül 2007
  5. Emez

Emez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    3.BÖLÜM ÖZETİ

Halil, Menekşe’sine kavuşuyor

Ama;Kadir ve Mustafa, Menekşe’nin izini buluyor. Ve Menekşe ölümle burun buruna geliyor.

Halil'i asla bulamayacağını düşünen Menekşe çaresizlik içinde İstanbul'un kalabalığına karışır. Halil'in çantasında bulduğu pasaportlar da kafasını karıştırmış, ona olan güvenini yerle bir etmiştir. Halil'in sır dolu geçmişi, daha İstanbul'a geldiği ilk gün, bundan sonra olacakların sinyallerini vermeye başlar.

Birileri Halil'in döndüğünü öğrenmiş, onu bu sefer gerçekten öldürmek için harekete geçmişlerdir. Halil onlardan kurtulmaya çalışırken, bir yandan da Menekşe'yi bulabilmek için Kadir ve Mustafa'yı takip etmek zorundadır.

Kaçak aşıkların kavuşması, bir an onlara bütün dünyayı unutturur. Halil'i görünce heyecandan çantasını otobüste unutan Menekşe beş parasız kalmıştır. Ama o paradan çok, sevdiği adamın kim olduğuyla ilgilenmektedir. Halil'in sır perdesi aralanmaya başlar. Öte yandan Kadir ve Mustafa, Menekşe'nin izini bulurlar. Menekşe ölümle burun buruna gelir.

21 Eylül 2007 Cuma Saat 22.00

6. 21 Eylül 2007
  7. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar bu dizinin müziği varya ya onu kim söylüo aradm bulamadm

8. 21 Eylül 2007
  9. Azeri kizi

Azeri kizi Türkiye'mmm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Iki bölümüde kacirmistim.Gecen hafta internette izledim.Ama ne agladim ne agladim yaaaa.Gözlerim sisti aglamaktan.Eger bozmazlarsa muhtesem bir dizi.Yapanlarin emeklerine saglik.

10. 21 Eylül 2007
  11. EU1

EU1 Guest

toygar ışıklı söylüyo adı ninni

12. 21 Eylül 2007
  13. xsxekerina

xsxekerina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilk defa bir dizinin ilk bölümünde salya sümük ağladım ama nasıl deli gibi ağlıyorum napiim tutamadım kendimisenağlamagördüğüm en güzel dizi ilk bölümden benim dizim diyebildiğim bir dizi şimdi de heyecenla yeni bölümü beklüorum o da çook güzel olacak eminim umarım hep böyle devam eder kalitesini hiç bozmaz:nazar:

14. 22 Eylül 2007
  15. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    çok üzücü ve zor bir durum kadın olmak ne zor allah bu durumda olan kadınlara yardım etsin çünkü hepsinin yanında bir halil yok malesef:çok üzgünüm:

16. 22 Eylül 2007
  17. EU1

EU1 Guest

of o nasıl bi bölümdü ya.kıvanç nasıl bukadar iyi oynayabiliyo ya müthiş tek kelimeyle.sonu çok kötüydü haftaya ne olcak acaba çok merak ediyom.

18. 23 Eylül 2007
  19. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    dizi harika ama hatirla sevgiliyle ayni anda basladigi icin yarim yamalak bakiyorum