Meninin Çok Kötü Kokması Kısırlık Sebebi Olabilir Mi?

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve ebru1987 tarafından 20 Ocak 2009 başlatılmıştır.

20 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ebru1987
  1. ebru1987

ebru1987 SeninleDoluRüyadanUyandım ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşların yardım enin lütfen
    ilişki sonrasında eşimin menisi çok kökü kokuyor o kadar kötü ki midem bulanıyor sizce bu koku kısırlığın belirtisimidir çocuk isitoyruzda bu 2. ayımız hayırlısı artık

2. 20 Ocak 2009
  3. nevrosky

nevrosky Doruk Paşa Sen Çok Yaşa Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    Canım öncelikle 2 ay çok kısa zaman bunu böyle düşün. Sen bu şekilde herşeyden şüphe duyup kafana takarsan normal olan hormon değerlerini de bozarsın. Kadın infertilitesi bölümünde de konu açmışsın acaba sorun bende mi diye. İlle bir sorun arıyorsun gibi geliyor. elbet peşine düşeceksin araştıracaksın ama bu şekilde canını sıkma. 2 ay içinde gebelik oluşmaması çok normal. Düzenli bir cinsel hayat ile 1 yıl içinde çocuk sahibi olunamazsa sebep araştırmaya başlanıyor. Daha yolun başındasınız. İnşallah Allah gönlüne göre verir. Ama kokuyla , koyulukla , çoklukla , azlıkla bu işler anlaşılmaz. Eğer çok kafana takılıyorsa bir merkeze gidip spermiogram yaptırmanızı öneririm. Ama henüz erken. Biraz sabredip beklemelisin bence. a.s.

4. 27 Ocak 2009
  5. nalanW

nalanW Guest

Kokunun kisirlikla alakali olcagini falan hic zannetmyiorum,hatta alakasi bile olamaz...Koku daha cok yedigi seylerden kaynaklaniyor..Kahve,Sigara,Balik,Sucuk gibi besinler meninin kötü kokmasini saglayabiliyor

6. 27 Ocak 2009
  7. nalanW

nalanW Guest

Bu arada necrosky arkadasimiz hakli, acele etme herseyi yoluna birak...Ben 2 sene bekledim hamile kalmak icin,yengem 4 sene bekledi..korunmadigimiz halde bu kadar uzun sürdü..Cünkü bir kadinda döllenme sadece 3 gün sürüyor..Yani bir ay icinde sadece 3 günün var hamile olabilmek icin...