Menogon gonal f ve progon ignelerinden hangii daha iyi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve welike tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : welike
  1. welike

welike Guest

arkadaşlar ben kasım ayında micro ya başlamıştım dr muz bize gonal f yazdı fakat biz eşim menogonu yüzde ödeyerek aldıgı için menegon kullanalım dedik dr tamam dedi kullandık fakat yumurtalar toplandı ve hepsinin içi boş dendi sonra dr igneler den dedi yani menogon aranızda hamile kalan arkadaşlar hangi iğneleri kulandılarsa bizimle paylaşsın iğneler arasında fark varmı gonal f yi devlet bize hiç ödemiyor menogon ödüyor o yüzden menogon kullanıyoruzgamyoncuiremsu

2. 23 Ocak 2009
  3. hoho

hoho Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim doktorum hem gonal-f hem de menogon kullandırıyor. menegon bildiğim kadarıyla gonal-f den daha iyi ama ikisinin de katkısı farklıdır belki de

4. 23 Ocak 2009
  5. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dr.lar bünyeye göre ilaç veriyorlardır eğer sonuç alamayacağını bilse vermez heralde çünkü tedavilerimiz yorucu ve uzun sürüyor yıpratıcı oluyor bu yüzden içini ferah tut belki kullandığın ilaçtan değildir başka bir etken vardır onun araştırmasını yaptır ben gonal f kullanmıştım ve çok iyi geldi bana menogon kullananlarda sonuç alıyor yani kısaca doktorunla daha kapsamlı bir konuşma yapmalısın bence