menogon kullananlar

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve cemre18 tarafından 15 Aralık 2008 başlatılmıştır.

15 Aralık 2008
    Konu Sahibi : cemre18
  1. cemre18

cemre18 az kaldı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben 2 sefer kullandım ilkinde günde birden 5 gün sonra günde 2 kullandım fazla geldi bıraktık hamile kaldım sonra gelişim bozukluğu olduğu için aldırdım ikincisinde ise günde 1den 5 gün kullandım ama sonra kist oluştu 5,5 cm ama yine 2 gün 1buçuk kullandım ve bıraktım kistin patlama tehlikesi var diye
    şimdi korkuyorum sizde de iğneden kaynaklanan kistler oldu mu
    doktorunuz folik asit veriyor mu benimki vermiyor acaba vermeli miCADIARZU:uhm:

2. 15 Aralık 2008
  3. cemre18

cemre18 az kaldı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu ilacı kullanan kimse yok mu

4. 17 Aralık 2008
  5. 35sevi35

35sevi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende menegon iğneyi 3 kutu kullandım bende kist oluşmadı benimde doktorum folik asit vermedi ilk aşılamam oldu 18 aralıkta belli olacak sonuç iğnelerin kist yaptığını duymadım ilk sizden duyuyorum inşallah tekrar kistiniz oluşmaz sizde bende ve bebek arayan herkes bebeklerine kavuşması dileklerimle

Son düzenleme: 17 Aralık 2008
  6. 24 Aralık 2008
  7. seldafid

seldafid Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar selam. ben klomen ve çatlatma iğnesi kullanıyorum 3 aydır. Bu ay doktor yumurtalarımı büyütmek için menogon iğnesi verdi. 1 tane olmak üzere bugün iğneyi oldum. iğnenin toz ve su olduğu yazılmış çoğu topikte. bendeki ampüllerde bir tanesinde su gibi birşey var diğerinde ise tıkaça benzeyen bişey. Bu nedir bilgisi olan var mı? İkincisi bu iğnenin faydasını gören var mı yani hamile kalabilen?

8. 24 Aralık 2008
  9. EU3

EU3 Guest

evet canım iğne o şekilde oluyo senin tıkaça benzer dediğin şey aslında toz suyu toza boşaltılıp vurulyo
    bende menogon iğnesiyle aşılama yapılarak hamile kaldım
    inşallah sende faydasını görürsün..

10. 24 Aralık 2008
  11. yadel

yadel inadına bekliyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende kullandım ama yumurtaları aşırı uyarınca bırakmak zorunda kaldık sonuç alamadım yani ama ben pkoluyum herkeste böyle olcak diye bişey yok inş size faydası olur

12. 25 Aralık 2008
  13. anafor

anafor Guest

merhaba arkadaşlar .bende menegon kullandım. ilacın miktarı az geldiği için doktorum 11 tane kullandırdı.sürekli yumurtaları gözlemledi.ve sonunda olgun 20 milimlik bir yumurta oldu. aşılama yapıldı.ve şimdi bitanecik kızıma hamileyim.ben buna doktorumun başarısı diyorum.kendisi çapa profosörü.ve çok şeker bi adam.çok zor süreçler ama inanın sonuca ulaşacaksınız.sakin olun ve doktorunuzu iyi bulun.

14. 25 Aralık 2008
  15. seldafid

seldafid Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hepinize teşekkür edeim arkadaşlar. Bana 17 mm olan yumurtamı biraz daha büyütmek için verdi doktor. 5'lik aldım,sadece bir tanesini kullandım. İnşallah diğerlerine gerek kalmaz.
    Hepinize sevgiler

16. 7 Şubat 2009
  17. cemre18

cemre18 az kaldı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim de günde 1 olunca az geliyordu 2 olunca yumurtalık fazla çalışıyordu bu ay hep günde 1 kullandım sonra 1,5 ama hiç çalışmadı doktorum izinli olduğu için aynı astanede başkabi dktora yönlendirdi beni o baktı dün bencsenin vücudunda lh var ve bu ilaçta da lh var o nedenle yumurtalıklar çalışmadı dedi ilacı değiştireceler önümüzdeki ay iki doktor birden takip edecek:içelim:

18. 8 Şubat 2009
  19. EU1

EU1 Guest

ben de ilk bu ay kullandım
    17mm olmuş bi yumurtam,dr 1 gün sonrasına çatlatma iğnesini vurunmamı söyledi
    ama 7-8 tane yumurtam varmış
    dr iyi dedi ama hayırlısı bakalım sonuç bekliyorum