menogon ve sonuç

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve nursist tarafından 7 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : nursist
  1. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkdşlr
    menogon kullanıp başarılı sonuç alan warmı? yumurta gelişimini nasıl etkiliyor ve en önemlisi sonuç ne oluyor bir farkı warmı diğer iğnelerden:nazar:

2. 7 Temmuz 2008
  3. gxoxnxuxlyarasxix

gxoxnxuxlyarasxix Mucizem'sin OĞLUM Üye

Beğenildi:
    4
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nursist canım kaç zamandır nerdesin yaa?bide bu dediğin çatlatma iğnesimi oluyo?

4. 7 Temmuz 2008
  5. rodal

rodal Guest

bu dapuregon gibi dışarıdan hormonla folüküller gelişiyor.ben kullanmadım ama bir arkadaşım kullandı.o ay hamile kalmadı ama ilacı bıraktıktan sonra hamile kaldı.şimdi beş aylık hamile.

6. 7 Temmuz 2008
  7. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl bi ilaç bu biraz bilgilendirir misin?

8. 7 Temmuz 2008
  9. rodal

rodal Guest

bu klomifen yani klomen ve gonopheneden biraz farkliymiş canim yani klomifen içeren ilaçlar beyindeki hormon merkezini etkileyerel kendi hormonlarinla folükülünü büyütürken.menegon ve gonal-f ve puregon dişaridan hormon verilmesi şeklinde folüküllerini geliştiriyormuş cnm.dr um bu şekilde açiklamişti

10. 8 Temmuz 2008
  11. nursist

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yarın aşılama yapılıcak canım kısmetse onun için koşturuyordum gün aşırı doktordaydım ewimede uzak hastahane hiç waktim olmuyordu internete girmeye falan yarın yapılsında bol bol ewde waktim kalıcak ozaman dua edin nolur sonucu güzel olsun saatler geçtikçe heyecan yapmaya başladım daha ilk aşılama olucak acemiyim inşallah son olur

12. 8 Temmuz 2008
  13. nursist

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aşılama öncesi kullanılan iğne bu bana bunu werdiler başka iğnelerde warmış göbekten yapılan falan ben kalçadan olmuştum bunu o yüzden sordum sonuç alan warmı diye bu iğneyle yumurta gelişimi sağlanıyor sonra çatlatma şğnesi yapılıyor ve aşılama sonuç olarak. tutarsa ne mutlu sana tutmazsada allah sabır wersin yolları arşınlamaya dewam:dance:

14. 8 Temmuz 2008
  15. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki bu ilaçla kesin yumurtalar büyüyor mu yani klomenle benim yumurtalarım büyümedi de o yüzden soruyorum günde 2 tane içiyordum büyümedi eğer bu kesinse dr uma söleyip buna geçelim dicem ben biraz sabırsızım da ne olacaksa hemen olsun beklemek çok kötü:bbo:

16. 8 Temmuz 2008
  17. nursist

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım aşılama tedavisinde uygulanıyor bu sen sanırım daha ilk etaptasın ben yrn aşılama olucam... sağdaki yumurta pek büyümedi ama solda 2tane ideal büyüklüğe gelen yumurta oluşmuş moral oldu buda bana dr.iyi sonuç dedi bakalım görücez tutarsa
    aşılamayı sor doktoruna o bilgilendirir seni zaten anlatır gerekenleri aşamalarını falan
    şans dile bana buarada ihtiyacım war çünkü bunaa.s
    geçmiş olsun

18. 8 Temmuz 2008
  19. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inş senin için hayırlısı neyse o olur allah arattırmaz.ben bu ay ilk kez kullandım klomen ama olmadı şimdi adetimin olmazsını bekliyorum olunca bu sefer dozunu arttıracağız ve drum eğer yine olmazsa aşılamaya geçicez dedi artık ne olacak bende bilmiyorum