Merak ediyorum kızlar bir bakın!!

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve brcsrtc tarafından 12 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : brcsrtc
  1. brcsrtc

brcsrtc Allahım sana emanetiz.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    6.Haftada azda olsa bulantılarım başladı..Özellikle sabahları akşama doğru hafifledi..Bazen hiç olmadı..Doktora sordum olabilir dedi..Şimdi 9.Haftamın içindeyim ve nerdeyse yok..Bulantılarım bitti diye sevinsemmi yoksa böyle olup daha sonra bulantıları çoğalan varmı aranızda kızlar?

2. 12 Temmuz 2010
  3. YabanGul

YabanGul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam arkadasim, ilk önce tebrikler :)) Insallah sagsalim kucagina alirsin bebegini.
    Ben suan 16 haftalik hamileyim. Ve suana kadar hic bulantim olmadi, normalde eger senin geçtiyse olmama ihtimali yüksek. Zaten 12 haftadan itibaren bulantilar gidiyormus, senin demekki daha erken gitti :))

4. 12 Temmuz 2010
  5. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    ay kekse hamıle kalsamda kussam basımda donse baygın sekıldede yatsam :KK43:
    allh sag salım kucagına almayı nasp etsın ınşşş

6. 12 Temmuz 2010
  7. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım öyle deme büyk konuşma hayırlısı olsun de.çok istiyorsun sanırım bende 7 yılın sonunda hamile kaldım bulantılarım oldu insanı yoruyor ne kadarda istediğim bişeyde dolayı olsada.işallah en kısa zamanda rabbim nasip etsin.

8. 12 Temmuz 2010
  9. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    ınş canım ınş

10. 12 Temmuz 2010
  11. ceycey35

ceycey35 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    seninle aynı şeyi yaşıyorum bugün bende büyük bir korku yaşıyorumbende 9. haftaya giriyorum 2 haftadır 24 saat mide bulantısı ve kusma yaşadım ama bugün hiç birşey yok açıkçası ben korkuyorum doktorda randevum ağustosta ne yapacağımı bilemiyorum doktora mı gitsek acaba canım inşaalah bişi yoktur sağ salim bebelerimize kavuşuruz

12. 12 Temmuz 2010
  13. ceycey35

ceycey35 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayrıca canım seninle aynı gündeyiz bende 8+5 teyim sende hayılısı olsun inşallah

14. 13 Temmuz 2010
  15. esey

esey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşım. öncelikle bebişin hayırlı olsun. ben yeni katıldım aranıza. bi kızım var 3 yaşında şu anda. bende de cok bulantı oldu 6.haftada. ama 5 aya kadar sürdü çok kötüydü. bence bittiğine sevinmelisin. ama tekrar başlayacaktır meraklanma. hamileliğinin tadını çıkar hiçbişeye kafanı takma

16. 13 Temmuz 2010
  17. gamsem

gamsem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım 10 haftalık hamileyim ve nerdeyse bi kere bile ööö demedim şşükürler olsun..olması kadar olmamasıda normal...hamileleigin dogasında var..bence evham yapma boşyere ve bebeginin içinde büyüyor olmasının tadını çıkar..biz mutlu olalım ki onlarda mutlu büyüsün:))