merak ediyorum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve paylaxsxxixm tarafından 23 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : paylaxsxxixm
  1. paylaxsxxixm

paylaxsxxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaslar uzun bı aradan sonra yıne aranızdayım hepinizi cok özledim.bugunlerde kafama takılan bışı var yardımlarınızı bekliyorum.ben temmuzu 10u gibi regl olmam gerekiyordu ama hala olmadım.ayın 19unda kan testı yaptırdım negatıf cıktı.negatıf cıktıgına göre baska bı sorun olur mu hiç böle olmazdım.mevsimsel olabılır mı hemen hemen her kalktıgımda sankı regl olucak mısım gibi sag kasıgım ve belim agrıyo amam halal olmadımm

2. 23 Temmuz 2007
  3. dilos

dilos Guest

cok enteresan ya nasil cikmaz acaba testi erkenmi yaptirdinki canim nerdeyse 10 gün gecikmis doktora gittinmi

4. 23 Temmuz 2007
  5. paylaxsxxixm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet cıkmadı ayın 9unda idrar testı yaptım oda negatifdi.ertesi günde kan testı yaptırdım oda negatıf cıktı ve ben hala regl olmadım.sorun ne olabılır hamıle degılımdır heralde dımı.cunku 2 teste negatıf

6. 23 Temmuz 2007
  7. dilos

dilos Guest

vallaha cok drgisik bi durum ama en iyisi doktora gitmen kimi bünye cok gec gösterir hamilrligi daha önce böyle gecikmen oldumu canim hic

8. 23 Temmuz 2007
  9. paylaxsxxixm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayır hiç bu kadar olmamıstı neredeyse bu ay bıtıyor ama hala olmadım.sadece regl olucakmısım gibi kasıgım agrıyorayrıca sunuda belirtıyım kı gecen ay düzenli bi şekilde ilişkiye gırmıstım eşimle.günasırı yanı.bız bebek cok istiyoruz ama bu durm bızı üzüyo yanı belirsizlik.ne yapıcam bılemıyorum bır kac gun daha olmazsam drye gıdıcem.

10. 23 Temmuz 2007
  11. kardelennnn

kardelennnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ewet tatlım doru okumuşsun öle bişey diyor arkadaşlar hadi hayırlısı inşallah hepbirlikte hamiş kalırız...

12. 23 Temmuz 2007
  13. paylaxsxxixm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    insallah kızlar öle olur yoksa baska bı sorun vardır dıye bayaı endışelenıyorum

14. 23 Temmuz 2007
  15. Asud

Asud Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Hemen doktora git. Yumurtalik kisti oldugumda regl olmamistim.(3-4 kere basima geldi, 1 operasyon gecirdim).. insallah degildir tabi, ama kan testinde cikmadigina gore uzerine git derim.

16. 23 Temmuz 2007
  17. bengusu

bengusu herşey güzel olacak... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım senin yaşadığının aynısını bende yaşadım,adetim 29 haziranda olması gerekirken 12 temmuzda oldu,bu gecikme sırasında iki kere kan testi yaptırdım fakat negatif çıktı,muayene oldum herşey normal,kist falan yok dedi ve rahim duvarların kalınlaşmış yakında regli olucaksın dedi,muayeneden 1 hafta sonra regli oldum,açıkçası umutlanmıştık,bebek planladığımız için acaba hamile olabilir miyim diye düşünmüştüm,malesef değilmişim,bende burda yazılanları okuyorum adeti düzenli olan kişilerin bu tür gecikmeleri rahimin bebeğe hazırlandığı yolundaydı bilmiyorum ne kadar doğru ama bu bile beni umutlandırıyor,inşallah en kısa zamanda bebek sahibi oluruz.

18. 23 Temmuz 2007
  19. bengusu

bengusu herşey güzel olacak... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ve bencede doktora gitmelisin,muayene ol,kafanda şüphe kalmasın.