Merak ettim

Konusu 'Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS)' forumundadır ve uyygaar tarafından 7 Kasım 2010 başlatılmıştır.

7 Kasım 2010
    Konu Sahibi : uyygaar
  1. uyygaar

uyygaar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    Kızlar bu sınava giderken bişi götürmeyecegiz ya onlar bize gerekenleri veriyolar mı anlamadım ki nasıl kalem silgi kalem traş su felan veriyolarsa nasıl bunlar ben kursun kalemle hayatta işlem yapamam bana biri söyler mi acaba çok merak ettim de...

2. 7 Kasım 2010
  3. kad_er

kad_er ASYA'm hoşgeldin kızım... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    maalesef onların verdiği kurşun kalemi, kullanacağızzz....

4. 7 Kasım 2010
  5. uyygaar

uyygaar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    ya bizden önce girenler bilgi verse biraz olmaz mı? yoksa bunlar konusulması hakkında da söz mu verdirdiler :) :KK9:

6. 7 Kasım 2010
  7. bikucukeylulmeselesi

bikucukeylulmeselesi anaç sütlaç hanım Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    153
    Şaka gibi herşey. Eskiden sınav salonuna telefonla alıyorlardı. Sınav görevlisi telefonu emanet bile almıyordu. Herkesin yanındaydı telefonlar. Şİmdi salona su bile almıyorlar. Kurşunkalemi en son ilköğretim 4. sınıfta kullandım ben. Çanta getirmek yok, su yok, peçete yok.
    Yolda burnum aksa elimle mi sileyim. Cüzdanla evden çıkmak zorundayım Sınav yerine illa bir akraba mı getireyim.
    Ösym yetkililerinin çıkıp da " Biz size şaka yaptık." demesini bekliyorum...

8. 7 Kasım 2010
  9. uyygaar

uyygaar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    yaniiii bende anlamadım kii eğitim sınavına girenler neler yaşadı hiç yazan yok sınava kimse girmedi mi kkdan hayret yaahuu

10. 7 Kasım 2010
  11. cevizlikek

cevizlikek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    canım 2 kurşun kalem veriyorlar 3 olips naneli şeker ,uyduruk bi silgi,bir açacak..ben de hiç kurşunla işlem yapamam dumadna açmak gerekiyor ucunu aşırı zaman kaybediyorsun sinir bozucuydu yani..bi de küçük su veriyorlar..bizim eğitim sınavında zaman yoktu zamanla yarıştık resmen ne su ne şekere kimse dokunamadı kalem açmak zaman aldı ikide bir..silgi zaten silemedi izler kaldı ..iyi bir şey yapmadılar anlayacagın...içeri de bir şey almıyorlar takı takma..tokan metal olmasın..çantan d aolmasın..sadece sen ve giysilerin hatta balenli sütyen bile giyme:KK1:

12. 7 Kasım 2010
  13. gbkrnc

gbkrnc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    cevizlikekcim aaa ayıp ettin bide şu en kalitesizinden 1 adet yemek peçetesi vardıya burnumu silmeye kıyamadım :)..su ve şekerde maşallah kaliteydi ama en gerkli şeyler (kalem,silgi,açacak) berbattı.kalemi sürekli açtım bitmeye yaklaştı.silgi desen zaten silmedi iyiki matemetik falan çözmedik yani..daha ne söylenebilirki ayakkabıları bile çıkardık bakmaları için!!!

Son düzenleme: 7 Kasım 2010
  14. 7 Kasım 2010
  15. bikucukeylulmeselesi

bikucukeylulmeselesi anaç sütlaç hanım Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    153
    Ayakkabı mı? Bu ciddi mi? Ne aradılar acaba :KK28:
    Ben de KPDS ye gireceğim o yüzden soruyorum her türlü psikolojik baskıya hazır olmak için :KK9:

16. 8 Kasım 2010
  17. uyygaar

uyygaar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    ya siz ne diyorsunuz biz yandık o zaman ben matematikte ne yapcam ikide bir kalem ac sil anaammm o ney laaa birde balenli sütyen demişsin benim düz sütyenim yok ki birde gidip sütyen mi alacam baslıcam şimdi bir kaç pislik yüzünden cektiğimiz eziyete bak ya gerçi ben agrıda gircem acaba bu kadar teferruat olur mu ya? gbkrnc cim sende ardahanda girmişsin offf bu bizi daha strese sokar gerer bu ne???

18. 8 Kasım 2010
  19. gbkrnc

gbkrnc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım ogün kar yağmıştı mecburen bot giydi insanlar çıkardık baktılar yani..ama küpe takanlar falan vardı pek bişey demediler anlamadım bu ne perhiz bu ne lahana turşusu..:KK37: