merektayımmmmmmmmmm

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve kocayanak tarafından 17 Ekim 2009 başlatılmıştır.

17 Ekim 2009
    Konu Sahibi : kocayanak
  1. kocayanak

kocayanak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir sorum var emzirirken tatlı dükünlügü artan varmı ben hiç sevmezdim şimdi şaşırıyorum benim gibi oln varmı meraktayım l

2. 17 Ekim 2009
  3. nilep24

nilep24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende aynı durumdayım.sürekli tatlı bişeyler yeme ve su içme isteği duyuyorum.sanırım emzirirken enerji harcadığımız için oluyor.

4. 17 Ekim 2009
  5. neesli

neesli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar sanırım emziren herkes aynı şeyleri yaşamış yada yaşadıkları için dert yanmıştır.emzirirken kalori harcadığımız doğru.hani hep büyüklerimiz derler ya "tatlı yiyin sütünüz artsın"diye aslında doğru bir söz şöyle ki; tatlı yendikten sonra ortaya çıkan su içme isteği sayesinde vücuda bol sıvı girişi sağlanıyor bu da bebişlerimize süt olarak dönüyor.Yüce yaradan o kadar muntazam yaratmış ki insanları bir anne her gün et balık tavuk tatlı yemesede su sayesinde bebeğinin karnını doyurabiliyor.Şükürler olsun ! bu arada ben de ağzıma tatlı sürmezdim şimdi ise hemen hemen her gün yiyorum.

6. 17 Ekim 2009
  7. kocayanak

kocayanak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkürler ilginize bende nefret ederdim tatlıdan ama hep kendim yapmayı trcih ediyorum hazır almıyorum demek ki yalnız deyilım üçüncü dogunun hepsini emzirdim ama bu deyişik oldu 4 ay olcak

8. 17 Ekim 2009
  9. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    sütün büyük çoğunluğu sudan oluştuğu için susamak normaldir.. ee tatlı yiyince de doğal olarak çok susarsın ve su içersin bunun için olabilir..