Merhaba arkadalar, benim gibi olan var m? Yardm istiyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve simgeart tarafından 13 Ekim 2009 başlatılmıştır.

13 Ekim 2009
    Konu Sahibi : simgeart
  1. simgeart

simgeart bebeğim sıkı tutun annene Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar benım sorunum herseyı cok fazla kafama takmak sızdede varmı bılmıorum benım kı soyle ornegın bır ınsan bana sureklı cok ıı guler yuzlu ama bırgun oluokı bakıorum soguk davranıo yada en ufak suratı asık gulmuo o bana dert oluo neden bole yapıo bısemı oldu acaba dıe taka taka basımı agrıtıorum napcam nasıl duzelcem onuda bılmıorum offff benım durumunda olan varmı kızlarrr

2. 13 Ekim 2009
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    o zaman snde o kişiyle konuş neden sıkıntısı varmış öğren yardımcı olabiliosan olursun eğer yardım edebiliosan sende mutlu olursun

4. 13 Ekim 2009
  5. simgeart

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yok cnm oyle bırsey deıl benımkı o ınsanın bı sorunu varmı yokmu bılmıorumkı sorsam neden bolesın dıe bıseyım yok dıen cok oluo ama o bende sıkıntı olarak kalıo

6. 13 Ekim 2009
  7. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.025
    Ödül Puanları:
    163
    canım bende senın gıbı takıyordum
    işyerımde
    sonradan bole nasılsın felan dıe sormak yerıne daha başka konulardan veya geyık olarak konusmaya devam ettım o zaman bıraz daha kendını oluruna bırakabılıyorsun
    eger o ınsandan ıstedıgım gıbı davranıs gormezsem saka yollu takılıyorum ya da baskası ıle muhabbete gecıyorum

8. 13 Ekim 2009
  9. teolog

teolog Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben de bu dertten muzdariptim konu acsammı acmasam mı diye düşünüyordum malesef cnm ben de cok alınganım insanlar bizi sevmek zorunda değil bunu bir türlü kabullenemiyorum konuşsam hemen alıngan diyorlar aynı senin durumundayım cnm

10. 13 Ekim 2009
  11. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.025
    Ödül Puanları:
    163
    bende cok alıngandım ama bu huyumu ınsanlarla şakalaşarak gecırmeye calısıyorum arkadaslar

12. 13 Ekim 2009
  13. Angelife

Angelife Onur'umm (= Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende aynı dertten yanıyorum. Nisanlım bi an aşkım canım demesin hemen noldu niye soguksun neyin var diyorum bazen aglıyorum bile :kedi: bazen cok takmaktan gereksiz seyler düsünüp huzur kacırıyorum ama olgunlasırım umarım :KK43:

14. 13 Ekim 2009
  15. teolog

teolog Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    25 yaşındayım hala öyleyim ben

16. 13 Ekim 2009
  17. aresim

aresim prensesim ben ! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence hiç takmayın kendinize edersiniz size surat yapana sizde yapın bende bunun baskasına karsı değil eşime karsı bu durum vardı eşimin suratı asık olsa kendimden biliodum ne oldu bişe oldu sorun mu var bana mmı kısdın diodu sana ne die kızimm bişeyim yok sana öle gelio bi baktım ki senin gibi basıma düşünmekten agrılar girio kendime yazıkk şimdi bakıorum suratı asık soru seklimi değiştirdim bişe oldu diorum yok dio yok yok ben seni tanıorum bişe olmus iştemi sıkıldın falan anlatırsa onunla dertleşiorum bakıorum yok anlatmmıor hiç bende üstüne gitmiorum susuyorum bekliorum anlatmasını ben suratımı düşürünce düzelio birden bazen diorum zaten dikkat cekmeye mi calısıosun die kaydirigubbakcemile3 ama yok hala surat yaparsın amannn yarın düzelcek nasılsa deyip umursamıyorum bunu yapmak tam 1 sene mi aldı ama ben kendimle cok mücadele ettim çünkü sıyırma asamasındaydım oturup kafamda saçma sapan senaryolar kuruodum hatta bi baktım geceleri bile yatınca sadece aklımda ayrılırsak ne olur ne yaparım gibi saçma düşünceler eşim bana sarılmıs ben ne düşünüorum bi arkadasım düşünce gücünü anlattı bi kitap tavsiye etti sende piyasada bulabilirsin herşey yazıo içinde kötü düşünürsen mutlaka düşüne düşüne gerceklestiriosun bunlardan cok korktum ve ben atlattım şimdi sadece eşimle mutlu yuvamda huzurumuzu düşünüorum ilerde bebeğimiz olursa nasıl ona sölerim neler yaparız hep ii seyler düşünüyorum baskasıda umrumda değil zaten cevremde değer verdiğim eşim ailem ve yakın 2 dostum var gerisi boş diyebilirim bu kişilerde bana sağolsunlar surat yapmazlar yappılsada konusurm neden yüzün düşük die
    bencil ol biraz kendini düşün bi baskası yüzünden neden basın agrısın ki..

18. 13 Ekim 2009
  19. simgeart

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aynen cnm bende aynıyım esım hergun askım desın bırgun yada bı an demesın dıorum bu sımdı neden bole yaptı acaba deıstımı