merhaba arkadaşlar ankarada doğum yapılacak hastane için önerileriniz varmı???

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve hayal_sevda tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

12 Ekim 2010
    Konu Sahibi : hayal_sevda
  1. hayal_sevda

hayal_sevda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar ben 6,5 aylık hamileyim. bi arkadaşım bana Akropol hastanesini önerdi oraya hiç giden var mı aranızda yada beğendiğiniz bi özel hastane???:ecrin_bebek:

2. 12 Ekim 2010
  3. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ablam Güven Hastanesi'nde yaptı doğumunu.
    Gerek doğumdan gerekse sonraki hizmetlerden çok memnun kaldı, hiç sorunsuz güzel bir doğum oldu.
    Size de hayırlı doğumlar dilerim :asigim:

4. 12 Ekim 2010
  5. emineal

emineal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar ben etlik lokman hekimde doğum yaptım son derece memnun kaldım normal doğumu son anına kadar destekliyorlar dr elif terzi çok yoğun yeterince ilgilenemiyor hastaları ile ama sebahat hanım yeni başlamış gecenin bir yarısında doğumum oldu dr hanım doğumumu gelip yaptırdı ücretde çok ekonomik ilgiside hayli fazlaydı ben son derece memnun ayrıldım

6. 13 Ekim 2010
  7. SINEMSE

SINEMSE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba ben 35.Haftamdayım
    En başından beri Lina Kadın Sağlığı Merkezinde Doktor Şükran Çakmak'a gidiyorum.
    Riskli bir gebelik benimki ve Şükran Hanım sayesinde çok rahat son aya kadar geldik.Doktorum çok titiz bilgili ilgili bir doktor.
    Temiz pırıl pırıl bir merkez çalışanlarıyla doktorlarıyla.
    Muayene ultrason dahil 30TL.Ekstra tahlil tetkikler testler için %30 fark ödüyorsun onlarda 30-45 Tl arasında arasında..
    Doğum için de anlaşmalı hastaneleri var.Onlardan birini seçtiğinde doktorun doğumunu orada yaptırıyor.
    Ben çok memnunum tavsiye ederim.

8. 13 Ekim 2010
  9. YeniHayat

YeniHayat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Akropol Bülent Bey ben hamile değilim ama geçen ay kontrole gittim memnun kaldım. bizim işyerinden çoğu kişi ona gidiyor ve herkes çok memnun hatta hiç bişeyi beğenmeyen havalı tipler vardırya onlar bile zemuszemus

10. 13 Ekim 2010
  11. Leylii

Leylii 9 Kasım 2010 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Bende Bülent beyin hastasıyım yaklaşık 20 gün sonra doğumum var , Ankarada gitmedigim özel hastane ve doktor kalmadı.En bilgili en güleryüzlüsü Bülent Alp Aydın geldi.Fan Clubumuzde var facede bakmak isterseniz.

Muyane 30 tl . Bir çok arkadaşım orda doğum yaptı çookta memnunlar.Zaten hastane gibi degilde özel muayeneye gitmiş gibi oluyorsunuz.Hastane havası yok :)

Bence fazla zaman harcamadan ilk randevuyu alın derim.

12. 13 Ekim 2010
  13. asiyem

asiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaşlar ben Asiye, ilk doğumumu Ankara Tıp Fakültesinde yaptım ve normal doğum oldu, 9 saat süren sancı sonrasında bir kızım oldu şimdi 2 yaşında, ikinci bebişi bu doğum korkusundan dolayı hiç düşünmezken hamile olduğumu öğrendim ve bir arkadaşımın önerisiyle Lina Kadın Sağlığı Merkezinde Şükran hocaya gitmeye başladım. Doktorum Şükran ÇAKMAK sayesinde ilk doğum korkumu yenerek epidural anesteziyle 2 ay önce HRS hastanesinde oğluşum dünyaya geldi, iyiki de Lina' ya giderek Şükran hocayla tanışıp HRS hatanesinde doğum yapmışım, Şükran Hocam sayesinde üçüncü bebişimi bile düşünmüyor değilim herkese şiddetle tavsiye ederim, herşey gönlünüzce olsun, sağlklı bebekler dünyaya gelmesi dileğiyle...

14. 14 Ekim 2010
  15. hayal_sevda

hayal_sevda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hmmmm bende bülent beyden randevu aldım da birde oraya bakıcam şimdi benimkide riskli gebelik bebeğin suyu çok azmış :KK43:

16. 21 Ekim 2010
  17. hally

hally Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    642
    Ödül Puanları:
    113
    bende Ankarada bi dr arayışındayım ama ilk gebeliğim sorunlu olduğu için yenidoğan yoğun bakımı benim için çok önemli o yüzden yenidoğan donanımı çok ii olan bi yer varmı biliyormusunuz Ankaralı arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim zekai tahir için yenidoğanı ii olduğunu duydum doğrumudur??

18. 22 Ekim 2010
  19. suran

suran Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba.Zekai Tahir Burak hastanesinin yoğun bakımı çok iyi ancak doktorun doğuma katılamaz.Ve yoğun bakım çok iyi ancak çok kalabalık.Biliyorsun daha önce kalabalıktan dolayı enfeksiyon çıkmıştı.
    Özel hastanelerden yoğun bakımı olan hastaneler Ankara da Güven hastanesi,Hrs hastanesi, medikana hastanesi,Mesa hastanesi.Diğer hastanelerin daha ucuz olmasıda zaten yoğun bakım hizmetlerinin olmamasıdır.
    Çocuk yoğun bakım hizmeti yetreli olmayan gerektiğinde çok hızlı kan bulunamayan yerlerde bence doğum yapılmamalıdır. Bu hizmetlerinin olduğunu söyleyemeyan yerlerde doğum yapmak yerine devlet hastanelerini seçmek bence daha güvenli