Merhaba arkadaşlar bana yardım eder misiniz?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve nurdan27nurdan tarafından 9 Ocak 2009 başlatılmıştır.

9 Ocak 2009
    Konu Sahibi : nurdan27nurdan
  1. nurdan27nurdan

nurdan27nurdan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaslar ben cok kotuyum bu aralar hatta bunalimdayim diyebilirim bana yardim edermisiniz cok kotu seyler yapiyom nolur akil verin evliyim ama yazmaya bile cesaretim yok

2. 9 Ocak 2009
  3. nurdan27nurdan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaslar buraya bir arkadasimin tavsiyesiyle girdim belki bana yardim edebilirsiniz diye cok kotuyum bunaliyorum napacami bilmiyorum suan canim kadar hersey kadar sevdim insan bana cok uzak gok yuzu kadar yildizlar kadar uzak ve yasak napacami bilmiyom nasil unutacam nasil onu dusunmeden o olmadan yasayacagim napacami bilmiyom onu unutmak icin herseyi yaptim ama olmuyo yardim edin napmaliyim

4. 9 Ocak 2009
  5. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Evlisiniz ama bir başkasına aşıksınız sanırım:nazar:
    Yapıcagınız şey eger karşısınızdaki insanda bekarsa boşanın o zaman size ne diyebilirimkifisfisfis

Bu saatten sonra yapacagınız bir şey yok bir aileniz var

6. 9 Ocak 2009
  7. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    evli olduğun halde sevdiğin insan sana o kadar uzaksa
    kesin kocanı aldatıyosun bi sevgilin var
    yanılıyomuyum? :nazar:

8. 9 Ocak 2009
  9. nurdan27nurdan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evliyim ve basakasini seviyom ustelik ayri sehirlerdeyiz yakin zmana kadar konusuyoduk ama bitirdim o herseyi birakip cocuklarimla ona donmemi istedi ve ben iliskimizi bitirdim cildiracak gibiyim bir tek o oldu cocukluk askim 13 yasindan beri seviyoz birbirimizi ama artik napilir bilmiyom aslinda hic bisey yapilmaz ama ben kotuyum 2 gun once bile intara kalkistim ama cocuklarim onlari kime nasil birakilir cok kotuyum napacami bilmiyom arkadaslar

10. 9 Ocak 2009
  11. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bence anne olan bir insanın hayatındaki en önemli şey çocukları olmalıdır
    yaptığınız bana göre çok yanlış bir şey
    hem kendi adınıza hem çocuklarınız adına...
    bence çocuklarınızı düşünün aşkınızdan vazgeçin
    ilerde hem kendinizi hemde çocuklarınızı utandıracak bir şey yapmayın

12. 9 Ocak 2009
  13. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kadın erkek farketmez ihanete karşıyım.. o kadar çok seviyorsanız (intiharı düşünecek kadar ) boşanın.. bu seferde çocuklarınız için kötü psikolojileri bozulacak.. yada silin hayatınızdan çıkarın "yasak"aşkınızı..

14. 11 Ocak 2009
  15. HAZEL.SU

HAZEL.SU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Herkes kendince birşeyler yazıyor. Haklı olanda var olmayan da. Önce allah kimsenin başına böyle bir şey vermesin diyeyim. Şimdi çocuk olmasa boşan git dicem , ama çocukların var. Onları kendi zevki sefan için babalarından mahrum bırakamazsın. Kaldı ki hadi diyelim sevdiğinle evlendin , çocukların böyle bir şeyi kabullenebilecek mi. Yazıktır , günahtır. Yapmayın lütfen. İleriyi düşünün biraz da. Eşinizle ne probleminiz var bilemem ama bu dünyanın öteki tarafı da var. Hesabını veremeyeceğimiz şeyler yaparsak ne olur halimiz. Ya siz çocuklarınıza böyle mi örnek olacaksınız. Ya da bizden ne bekliyorsunuz. Aaa çok iyi yapmışsın allah mutlu etsin dememizi mi. Dediğim gibi allah kimsenin başına vermesin ama yaptığınız doğru değil. Yol yakınken vazgeçin bu sevdadan. Çocukluk aşkınız evlenirken nerdeydi. Nasıl o zaman yok olduysa şimdi de yok olsun...Çok üzgünüm çoook

16. 15 Ocak 2009
  17. nurdan27nurdan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya hazel oyle haklisinki oyle guzel yazmisinki yazen ben onun oda benim hic olmadikki bizimkisi uzaktan uzaga bir sevgi ama artik ondanda vaz gectim cunku benim icin hersey hayat yasamak mutluluk hatta nefes almak cocuklarim dunyada hic bi kadini yavrularindan baska hic bisey mutlu edemez
    bunu anne olanlar anlayacaktir onu cok sevsem bile olene kadar onu gomdum ben onu uzaktan uzaga bile sevmeyecem artik cunku ben anneyim yavrularim herseyim onlar bir gun benim icin bir damla goz yasi dokseler biterim maf olurum bu yuzden ben yavrularimi sectim baska secenek yok benim icin olsada yine yavrularimi secerdim.

18. 15 Ocak 2009
  19. _berrak_

_berrak_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    başkasına aşık olmaya imkan verip vermemek biraz da kendi elimizdedir.eğer somut düşünürsen bunu başarabileceğine inanıyorum.eşinle hayatın nasıl gidiyor ve başkasına nasıl aşık oldun hiç bilmiyorum ama duygusal değil mantııklı düşünmen gerekiyor.devir o kadar kötü kü sen bunlar içerisinde evlenip çocuk yapmak gibi bi şansa sahip olmuşsun şükretmelisin haline.bildiğim bir gerçek varsa elimizde olan her neyse onunla yetinmeyi bilmek.inan bana sana çizilen gidişatı olmayacak şekilde değiştirmeye çalışman bir sürü kötü şeye sebep olacak.
    bence bu hayatta erkekler bayanlar kkadar bişeyleri haketmiyor.onlar her zaman aşık olabilecekler ve hiç bir zaman özel değiller.
    kendini evine ve çocuklarına adapte et,çizginin dışına çıkmadığın takdirde aslında hayat o kadar güzel ki bunu yaşamaya bak.kafanı dağıtabileceğin bi sürü şey var