merhaba arkadaslar bana yardimci olurmusunuz

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve buluttut tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

13 Ocak 2010
    Konu Sahibi : buluttut
  1. buluttut

buluttut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende pko hastasiyim 4 senelik evliyim bizde bebek istiyoruz cok kez doktora gittim ama sonuc alamadim.Simdi tup bebek denemek istiyoruz daha once hic asilama olmadim bana yardim edermisiniz,iyi bir tup bebek merkezi onerebilirmisiniz? Ayrica once asilamama olmam gerekiyor yoksa direk tup bebek merkezine gidebilirmiyim.Bende ne yapmam gerektigini bilmiyorum herkes biseyler soyluyor ssk hastanelerinde tup bebek merkezi varmi bildiginiz bana cevap verirseniz cok sevinirim Allaha emanet olun...bayanssulusmilebayanssulusmile

2. 13 Ocak 2010
  3. estamp

estamp sonunda... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım merak ettimde,neden hemen tüp bebeğe geçiyosunuz,öncesinde aşılama deneseniz ya... bu arada eurofertilleri önereblirim...

4. 14 Ocak 2010
  5. akrep83

akrep83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım istanbulda ne tarafta oturduğunu bilmiorum ama...ben tedavimi çapa da görüyorum ve çok da memnunum..yalnız ssk da 3 defa aşılama yapılmadan tüpe geçmiolar..ama hem ücretsiz hem de çok ii br yer..yani çapa tıp fakültesinin infertilite bölümünü öneririm sana...

6. 15 Ocak 2010
  7. derya76

derya76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aşılamayı 3 kez özelde yaptırırsan tüp bebeği çapada yaptırabiliyormusun acaba birde sıra bekliyormusun acaba hiçmi para vermiyorsun yoksa bir kısmınımı karşılıyor ssk biliyorsan yazarmısın canım.

8. 16 Ocak 2010
  9. buluttut

buluttut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    akrep83 tesekkurler cevap verdigin icin bende capaya gitmeyi dusunmustum.Bisey daha sorucaktim asilamayi ordami yapiyorlar yoksa ssk hastanesindemi yaptirmam gerekiyor capa universite hastaneside oyuzden sordum cevap verirsen sevinirim sagol...

10. 16 Ocak 2010
  11. buluttut

buluttut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim biz asilama yaptiricaz zaten ama nerden baslamaliyim hangi hastaneye gitmeliyim bilmiyorum bana cevap verdigin icin sagol...

12. 16 Ocak 2010
  13. buluttut

buluttut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba derya76 inan bende bilmiyorum bende yardim istiyorum zaten.Benimde bir bilgim olsa sana yardim etmeyi isterdim Allaha emanet ol...

14. 16 Ocak 2010
  15. derya76

derya76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım bende özelde yaptırıyorum aşılamayı ama tutmazsa tüp bebek için çapada yaptırmayı düşünüyorum ssk var ama gün veriyorlarmı bilmiyorrum özeldeki gibi olmaz herhalde biraz bekletebilirler tup bebek varsa aşılamada vardır istersen tel açıp sorabilirsin çapa tıp fakültesi yazınca tel çıkıyor benim bi tanıdıüım orada tüp bebek yaptırmıştı 10 yıl uğraştı olmadı sonra çapada tedavi gördü oğlu olmuştu şimdi oğlu 2 yaşında bende ondan bilgi alıcam ara ara görüyorum bakalım herşein hayırlısı