Merhaba arkadaşlar, yardımınıza ihtiyacım var

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ......Elmas...... tarafından 19 Nisan 2009 başlatılmıştır.

19 Nisan 2009
    Konu Sahibi : ......Elmas......
  1. ......Elmas......

......Elmas...... bebeğim küçük kuzum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben bilmiyorum nerede hata yaptığımı ya arkadaşlarımla çok fazla ilgilenip onları şımartıyorum bilmiyorum ben anlatayım siz bana bilgi verin
    arkadaşlar ben arkadaşlarımın bir sıkıntısı olsa hemen koşarım derteleri olsa hiç bir şekilde hayır demem dinlerim. Hastalansınlar bakarım böyleyim çünkü arkadaşlığa o kadar değer veriyorum ki ben ama benim karşımdakiler benim gibi değil.
    arkadaşlar akıl verin bana ben nasıl davranayım insanlara çözemiyorum. Örnek vereyim bir tane arkadaşım var o kadar samimiydikki anlatamam herşeyi beraber yapardık eşlerimiz çok iyi anlaşırlardı onlar başka yere taşındılar neyse bir sene sonra biz geldik yanlarına ayrıyetten görüştüğümüz ortak bir arkadaşlarımızda vardı onlarda geldi 3 ümüz aynı yerde oturuyoruz yani o kadar samimiyizki anlatamam diğer 2 arkadaşlar burda biraraya gelince beni dışladılar anlamadım birtürlü aramızda bir problem bir sıkıntı yok beni çok küçümsemeye başladılar ben buna rağmen görüşmemi kesmedim çünkü onları o kadar çok seviyorum ki bana zamanında çok yardımları oldu yeri geldi benim oldu beni çok dışladılar ben pek böyle makyaj yapıp gezmeyi sevmem kendi halinde biriyim bunu küçümsediler senağlama
    ben ama onların parmakları bile kanasa koşardım bilmiyorum arkadaşlar nasıl davranmalıyım ben
    birde birtane arkadaşım var bilmiyorum çözemedim onu birkaç alışveriş yaptım ondan arkadaşız ya 1 gün parayı bekleyemedi beni o kadar sıkıştırdıki hastalanır ben koşarım bir sıkıntısı olur ben koşarım ama kaç gündür çok hastayım bir kapımı açmadı söyleyin arkadaşlar sizce bu bir arkadaşmı yardım edin nasıl davranmalıyım ben insanlara

2. 19 Nisan 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.627
    Ödül Puanları:
    363
    Dostluğun tanımı öyle zor ki..
    Karşılıksız,çıkarsızdır..:1hug:
    Sadece hayat tarzlarınız uymuyor diye onu sevmekten vazgeçemezsiniz..
    Onlar sizinle görüşmemeyi tercih ediyorlarsa ya cidden siz onları çok üzecek bir iş yapmışsınızdır,sizi görmek istemiyorlardır ya da zaten dostunuz değilmiş onlar..
    O kadar kısa ve yüzeysel anlatmışsınız ki yorum yapmam çok zor.. O yüzden genel fikrimi yazdım..:nazar:

4. 19 Nisan 2009
  5. ......Elmas......

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya onları gerçekten üzecek kıracak hiç bişey yapmadım onlar istiyorlarki hep sen gell bize bana hiç geldikleri yok ama bir sen önce böyle değildi ya ortam çok değiştiği için bana pek ihtiyaç duymuyorlar artık
    bir de çok açık yazsam sayfalar olur o yüzden kısa tuttum yinede yorumunuz için çok teşekkürler

6. 19 Nisan 2009
  7. ......Elmas......

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hep diyoruz arkadaşlık karşılık beklemez diye ama yeri geldiğinde karşılık istiyorsunuz hep sen verirsen olmuyor sakın maddi yönden anlamayın manevi yönden

8. 19 Nisan 2009
  9. KAYAN

KAYAN Guest

benim başıma bu tip bi olay lisedeyken gelmişti ki ergenlik çağındaydık o zaman lar...
    sebepsiz yere beni dışladılar çok safsın her konuda bize ayak uyduramıyorsun diye...
    işte o zaman benim kişilğimin dönüm noktasıydı diyebilirim diceksin kişilik nasıl değişir evet değiştirdim ben...
    o günden sonra insanlara gereğinden fazla değer vermedim.bak değer vermedim demiyorum hak ettikleri değerleri verdim sadece.
    şimdi 27 yaşındayım ve arkadaş ilişkilerim çok iyi.arkadaşlarımla arama daima bir kırılma payı bırakırım...
    sonrada fazla üzülmemek için.sana da öyle yap derim.bi de 3 kişilik arkadaşlıklar da hep bi tip sorunları duymuşumdur aklında bulunsun...

10. 19 Nisan 2009
  11. ......Elmas......

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkür ederim ben son zamanlarda bundan şüpelenmeye başladım artık çok değer verdiğim için onları şımarttığımı düşündüm gerçekten arkadaşlarımda benim onlara ayak uyduramadığımı söylemeselerde hissettirdiler bu çok kırıcı ama ben yinede kendime engel olamıyorum beni ne kadar kırsalarda içim düzelmiyor ama onları gördüğümde yine güler yüzle karşılıyorum onları
    yorumunuz için çok teşekkür ederim

12. 19 Nisan 2009
  13. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    evt hayatım..bende senn okuduğun olayların tıpatıp aynısını yaşadım diebilirmm.. nlıorum seni o yuzden.. ama ben naptım biliomusun.. hiç ses sea çıkarmadan çekildim kendi evime hepsi benim ayağıma geldi sonra.. bana arkadaşmı yok bee.. ama artık insanlara guenmıorum ve değer veremıorum.. kimseye gitmek falan istemıorum.. ne bilim yani öle iştee.. kafaya takma fazla :teselli:

14. 19 Nisan 2009
  15. ......Elmas......

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok takıyorum fazlasıyla çok üzülüyorum bende kimseye gitmiyorum artık güvenmiyorum hemen altından bişey çıkacak diye güvenemiyorum sıcak bakmıyorum artık hiçbirşeye

16. 19 Nisan 2009
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.627
    Ödül Puanları:
    363

Rica ederim
    Peki siz evinize davet ettiğiniz halde neden gelmediklerinin sebebi neymiş ki?
    Sizi görmek istemeseler çağırmazlardı di mi?
    Belki oturduğunuz muhitten,apartmandan yana bir sıkıntıları vardır..
    Ne bileyim,biri rahatsız etmiştir,sizi üzmemek için söylemiyorlardır,görüşmek için kendi evlerine çağırıyorlardır..

18. 19 Nisan 2009
  19. ......Elmas......

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hayır öyle değil yani ben hep onlara gidiyorum ben kendim evime davet ediyorum o zaman geliyorlar bunlar 1 sene önce yoktu yani beraber bile aynı evde uyurduk o kadar samimiydik diğer şekilde ben çağırmasan pek gelmezler ama ben onlar çağırmadan giderim onlara ayıp oldu işte kaç zamandır gitmiyorum diye düşünerek giderim hep ben ama onlar bana bunu düşünmezler :1no2: ben bunu demiştim birde aynı yerde oturuyoruz