merhaba arkadaşlar

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ceydat tarafından 13 Ocak 2009 başlatılmıştır.

13 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ceydat
  1. ceydat

ceydat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    BEN DAHA YENİ ÜYE OLDUM ÖNCELİKLE ALLAHTAN HEPİNİZE SAĞLIKLI HAYIRLI BEBİŞLER NASİP ETMESİNİ DİLERİM BENDE ÇOK İSTİYORUM YAKLAŞIK 1,5 SENDEİR EVLİYİM ARKADAŞLAR SİZE BİŞEY SOUCAM NORMALDE ADETİM BU CUMAYDI ÇOK SANCILARIMVE BEL AĞRILARIM OLSU CTESİ ÖĞLEDEN SNRA SİYAHIMSI LEKELENMELERİM OLDU VE PAZAR GÜNÜ KANAMAM BAŞLADI VE 2 GÜN SORDU NORMALDE 4,5 GÜN SÜRERDİ VE İLK DEFA SİYAHIMSIOLDU ŞUAN AĞRILARIM YOK GEBELİK BELİRTİLERİMDE YOK ÜSTÜNE GÖRME OLAYI OLABİLİRMİ ACABA BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM:CüvCüv:

2. 13 Ocak 2009
  3. kba

kba kızımızı koru yarabbim... Üye

Beğenildi:
    301
    Ödül Puanları:
    123
    güzelim öncelikle inşallah hamilesindir...durumuna gelince adet kanamasının miktarı ve rengide hamilelik belirtisi olabilir o yüzden test yaptır bence...

4. 14 Ocak 2009
  5. ceydat

ceydat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok korkuyorum sonuç negatif çıkar diye bu şekilde hamile olan varmı aranızda

6. 14 Ocak 2009
  7. ceydat

ceydat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kimse yokmu üstüne gören:sm_confused::sm_confused:

8. 14 Ocak 2009
  9. artuner

artuner Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ceydat canım bence hamile olbilirsin benim arkadaşım bebeğine 4 aylık hamileyken adet görüyodu ve hamile olduğunu bile anlamamıştı taki bebeği tekmeleyene kadar niye sende hamile olmayasın inşallah hamilesindir

10. 14 Ocak 2009
  11. ceydat

ceydat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ama bende pek belirti yok engüzeli ben bugün bi test yapim belkide çıkar teşekkür ederim verdiiğiniz bilgiler için yanlız çok affedersiniz aşırı gazım var bu hamilelil belirtisi olabilirmi bide kabızlık

12. 14 Ocak 2009
  13. Kelebek_00

Kelebek_00 seviyorum nan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet hamile belirtisi bunlar.. hamile olabilirsin insallah hamilesindir..test yaptir hayirli haberlerini bekliyoruz

14. 14 Ocak 2009
  15. artuner

artuner Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla tatlım olabilir diyo bazı arkadaşlar bendede çok ve benim diş etlerim bile kanamaya başladı ama test negatif

16. 14 Ocak 2009
  17. ceydat

ceydat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sivilcelenmelerim falan var ama korkuyorum negatif çıkar diye bol bol dua edin olurmu
    sadece benim içn değil tüm bebek isteyenler için gebelik testi nezaman yapılırsa doğru sonuç alınır

18. 14 Ocak 2009
  19. artuner

artuner Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım bazı arkadaşlar adet olmalarına 2 gün kala bile öğrene biliyolar ve benim dün aldığım testin uyarılarını okuyunca çok şaşırdım bak ne diyo düşük özgün ağırlığa sahip çok seyretik idrar örnekleriyeterli düzeyde hcg ihtiva etmeye bilir yani idrarına geçmeye bilirmiş hcg hormonu bunun için en sağlıklısı kan testiymiş bende önümüzdeki hafta kan testi yaptıracam tabi adet olmazsam