Merhaba Arkadaşlar

Konusu 'Mutfak Araç ve Gereçleri' forumundadır ve gunesbulut tarafından 13 Nisan 2010 başlatılmıştır.

13 Nisan 2010
    Konu Sahibi : gunesbulut
  1. gunesbulut

gunesbulut ALLAHIM sana şükürler olsun. Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    Tesadüfen siteye bakarken faydalı bilgiler gördüm üye olmaya karar verdim. Birde çay kahvaltı takımları vardı ilgimi çeken sanırım forum 2007 yılında açılmış ama şu anda da satılıyor olabilir. Lacivert renkli kuşlu çok şık bir set gördüm ithaldir büyük olasılıkla. Nerde satılır bilen var mı ? Bursa merkezde oturuyorum.2007 de Hercai 34 isimli arkadaşın mesajında gördüm resimleri. Cevaplayanlara şimdiden teşekkür ederim.boshayallersmile

2. 13 Nisan 2010
  3. Anuska

Anuska Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    Konunuz, içeriğinden dolayı "Mutfak Araç ve Gereçleri" bölümüne taşınmıştır.

4. 13 Nisan 2010
  5. gunesbulut

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    Teşekkür ederim Anuşka. Kahvaltı takımının resmini nasıl ekleyebilirim ? Resimleri nasıl eklediklerini çözemedim.

6. 13 Nisan 2010
  7. Anuska

Anuska Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    Önemli değil canım.
    Resim yüklemenin iki türü var.
    1- Eğer bir siteden yüklüyorsan o zaman resmin üzerine sağ tıklayıp özellikler veya resim bilgilerini göster yazan yerden resim konumunu kopyalıyorsun ve mesaj panosunun üzerindeki resim işaretine tıklayıp yapıştır diyorsun.
    2- Eğer bilgisayarına kayıtlı bir fotoğrafı yükleyeceksen o zaman da fotoğraf yükleme sitelerinden birine giriyorsun (hizliresim.com veya imageshack gibi) gözattan fotoyu buluyorsun, boyut olarak mesaj panoları ve siteleri seçiyorsun ve yükle diyorsun. Sonra resmin altında çıkan en son linki kopyalayıp yine aynı yöntemle mesajına yapıştırıyorsun.

8. 19 Nisan 2010
  9. gunesbulut

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    Teşekkür ederim. Bu site çok güzel ama karışık daha çözemedim. Ben memurlar.net e de giriyorum bazen o daha anlaşılabilir mesela.Hoşçakalın. iyi günler.