merhaba hamile olupta panik atak yaşayanlar varmı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve tugyann tarafından 30 Eylül 2009 başlatılmıştır.

30 Eylül 2009
    Konu Sahibi : tugyann
  1. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ben 6 haftalık hamileyim ve çarpıntılarım başladı. huzursuzluk mide bulantısı sıkıntı ve başağrısı hamile kalmadan önce ilaç kullanıyodum 1 sene olmuştu bıraktım ama yine tekrarladı napıcam bilmiyorum. ilaçta kullanılmıyomuş. kullanırsam birşey olurmu acaba bana yardımcı olun arkadaşlar. çok sıkıntılıyımmmm:Saruboceq:

2. 30 Eylül 2009
  3. gulsah_grafik

gulsah_grafik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun canım yaa bende 4 yıldır panik atak hastasıyım son 1 yıldır iyiyim ama bende çok merak ediyorum hamileyken napıcam diye çünki ara sıra tekrarlıyo artık normalken alıştım ama hamilyelen nasıl katlanırlırbilmem inan çok kokuyorum bebekte düşünyoruz bi yazıda hamileler için ilaç olduğunu duymuştum ama yinede kendi doktoruna danış çok sakıncalı bi durum olabilr mutlaka doktara danış bence tekrara geçmiş olsun çeken bilir o hastalığı allah yardımcın olsun

4. 30 Eylül 2009
  5. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sorma çok zor bir hastalık internette okudum çok ilaç var kullanan bizim akaraba kullandı çocuğa birşey olmadı. sadece elleri ve ayak parmakları biraz uzun oldu. ama çok akıllılar ben özürlü olur diye korkuyorum canım. inşallah cağresini bulurum en kısa zamanda.:1closedeyes:

6. 30 Eylül 2009
  7. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hadi cevap bekliyorum yazan yokmu arkadaşlar

8. 30 Eylül 2009
  9. KARAFESLEGEN

KARAFESLEGEN RabbiminLütfuHosgeldin Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun canım, rabbim sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip etsin..

10. 30 Eylül 2009
  11. EU3

EU3 Guest

boşu boşuna kendine işkence etme boşuna o ilaçları içmek için uğraşma hamilesin şuann zorda kalmadıkça o ilaçları içme derimm..Bu iyi bilki seni iyileştiren ilaçlarr değill.ınsan kendi kendini iyileştirir.ılaç fazla düşünmeni engelliyor o kadr.Boşuna kimsayalları vücuduna almakla ugrasma.Şuan seninle olan mucizeye şükür et

12. 30 Eylül 2009
  13. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evet doğru söylüyon ama benim birden oldu gayet iyiydim hiç sıkıntım yoktu mide bulantısı kusmayla birlikte oldu belki geçiçidir sağol canım yine moral verdin bana allah razı olsunn.

14. 30 Eylül 2009
  15. honeycim

honeycim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım öncelikle tebrik ederim ama o mide bulantıları kusmalar sıkıntı ve baş ağrısı panik atak yüzünden değil hamilelikten dolayı oluyor sadece o belirtiler panik atağa benziyor.ikisini karıştırma canım ve sanırım seninki haziran bebeği olacak.haziran anneleri bölümüne gir orada moral bulacaksın.ilaç filan da içme.zaten alttarafı 9 ay .bu süre zarfında ilaç kullanma canım bebeğe zararlı.insan kendi kendinin doktoru olmalı.bak ne güzel meleğin seninle.kıymetini bil.

16. 1 Ekim 2009
  17. EU3

EU3 Guest

18. 1 Ekim 2009
  19. yalel

yalel Begüm'ün Annesi... Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    153
    canım, anlıyorum seni. çok iyi!

benzer şeyleri ben de yaşadım, halen de zaman zaman yaşıyorum. 23. haftamızdayız, nasıl geçti.. bana bi sor.
    nefesim kesiliyor, arada terler basıyor, kalbim deli gibi çırpınıyor, bulantı, kusma.. rezalet... patates çuvalı gibi oluyordum atak geçince..
    bende özellikle geceleri oluoyordu.
    okuyorum, aklıma gelmesin diye. tv izliyorum koca gece... aralarda kendiliğimden sızıp kalıyorum resmen.
    kafamı meşgul ediyorum yani, o durumları düşünmemek için.
    tavsiye ederim.
    ilaç milaç alma derim ben... kendi kendini sakinleştirmeye çalış lütfen.