Merhaba kız arkadaşım kocamla çok samimi?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve PamukPrensesiim tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

14 Ocak 2010
    Konu Sahibi : PamukPrensesiim
  1. PamukPrensesiim

PamukPrensesiim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba, ilk basta sunu söylemek istiyorum türkcem pek iyi degil ama yinede anlatmak istiyorum.. benim en yakin kiz arkadasim 4 yillik erkek arkadasindan ayrildi, ve sürekli beni arayip agliyor bende dayanamiyorum tabi ve bana gelmesini söyliyorum, herneyse bigün yine aradi beni kaynanamlar ve annem bendeydi, esimde isten yeni dönmüstü, sonra arkadasimin üzgün ve agladigina dayanamayip bana gel dedim moralin biraz düzelir dedim, sonra geldi kapida ben onu baya üzgün be bitkin görünce, canim kendini fazla üzme toparla kendini dedim oda bana Kaynanamin önünde : "ben calisiyorum, caliskanim ben" deyince sok gecirdim sanki demek istiyorduki senin gibi evimde kicimin üstüne oturmiyorum (ben evliyim ve bir bebisim var o yüzden suan calismiyorum) orda cok tuaf oldum zaten kaynanamda calismiyan insanlardan nefret eder ona kalsa beni dogumdan 1 hafta sonra ise yollicak...tabi buna güce yetmez!!
    neyse oturduk ben sofrayi kaldiriyordum kendi annem daha gelmemisti zaten annemde hic sevmiyor o kizi, mutfagi toparlarken elimi cok derin cam kesti baya kanadi ve bunu kiz arkadasim gördügü halde gitti yine oturdu ben devam temizledim, iki dakika sonrada elimden bardak düstü kirildi geldi dediki senin üzerinde nazar var ve yine gitti oturdu camlari ben topladim, ona olsaydi ayni sey ben ona otur ben yaparim derdim...herneyse sonra zil caldi annem geldi ve arkadasimi görünce morali cok bozuldu cünki bazi seyleri ona anlatmistim, biraz oturup kalktilar, kaldik ben esim ve arkadasim, bu agliyor kiziyor eski erkek arkadasina, bende dedimki kusura bakma ama sana deger vermiyen bir erkek icin kendini bosuna yipratiyorsun, bana hemen dediki sen kocan icin aynisini yapmazmiydin, o baska dedim sonra ben asaya indim tuvalete gitdim esim nargile iciyordu buda durmus dik dik esime bakip güliyor, onun yaninda cok degisiyor durmadan nekadar cok pesinde erkek oldugunu anlatiyor bana baska odada diyorki ben onu geriye istiyorum esimde demiski ben artik kendime baskasini aricam sanki esime mesaj yollar gibi, esimle cok samimi olmasi beni rahatsiz ediyor yoksa yanlis mi düsüniyorum kendimden bazen nefret ediyorum ama elimde degil cok seviyorum esimi, neyse gece saat 2 oldu ve disarisi karli ve sogukdu esim sordu sen mi birakcaksin ben mi evine birakiyim diye bende dedimki ben birakirim esimde dediki disarisi cok soguk ve karli istersen ben götüreyim tamam dedim bende, bunlar gitti neyse 1 saat gecdi esim geldi niye bukadar sürdü dedim, kapisinin önünde babasiyla karsilastik dedi ve babasi demiski "cok Ayip" esimin evine birakmasina orda bende dank etdi ben napiyorum dedim ya annemle konustum annem dediki onu biran önce uzak tut kendinden bu devirde kardesler bile enistesine sulaniyor onu uzak tutmakla hicbirsey kaybetmessin, esime bile söyledim o sana cok yakin davraniyor dedim bu beni rahatsiz ediyor ve o dediki sen öyle düsüniyorsan öyle yap demek ki bi bildigi varki bana hayir öyle birsey yok demiyor o günden bu günede sanki bana biraz soguk davraniyor yoksa bana mi öyle geliyor bilmiyorum, ama o kizdan nefret ediyorum artik ve gercekdende evime birdaha girmesine izin vermicem, bana diyorki okul zamaninda erkekler gelirler seni bana sorarlardi ozamanlar cok sinir olurdum sana ve kiskanirdim bunu esim bile duydu ben sok gecirdim ama cakdirmadim evimi bile kiskaniyor diyorki siz nezaman cikcaksiniz bu evden cikdiginizda haber verin ben tutayim biraz patavatsizdir ben cok iyi niyetliyim durmadan esimin önünde bana laf sokmaya calisiyor sanki ben salagin tekiyimde halbuki benim iyi niyetimden kaynaklaniyor ama bana sanki o resmen benim mutlulugumu kiskaniyor ve benim esimi sanki elimden almaya calisiyormus gibi geldi....o beni birdaha ararsa ne demeliyim ona ??yoksa telefonlarina mi cikmayim ne yapiyim????

2. 14 Ocak 2010
  3. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Annen ne demiş sana; onu kaybetmekle birşey kaybetmezsin..

Madem bu kadar rahatsızsın anlattığına göre kızın hareketleri sinirlerini bozuyor senin, annen de nedense sevememiş, rahat bir kız, aradığında işim var, çocuk rahatsız, şimdi dışarı çıkıyorum vs de yolla başından..

Gerekirse de görüşmek istemediğini anlasın boşver..

Onu kaybetmekle birşey kaybetmezsin nasıl olsa:), ama bu şekilde iyice sinir küpü olacaksın..Eşin de nasıl istersen öyle yap demiş...

4. 14 Ocak 2010
  5. tekna

tekna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    elbetteki görüşme bence...ben olsam asla evime gelmesine izin vermezdim...arkadaş değil bu yaa ...

6. 14 Ocak 2010
  7. MeDuSa

MeDuSa Guest

Benimde böyle bir arkadaşım vardı.Bi gün eski sevgilimin yanında kendini sürekli övüyor ve sürekli erkeklerin onunla ilgilendiğinden bahsediyordu.Hemde bu kişi 3yaşımdan beri dostumdu arkadaşımdı.Sevgilimin yanında beni küçük düşürmeye çalışıyor benim sevgilimden daha kilolu göründüğümü söyleyip gülüyordu.
    Sonra bi kaç kere daha aradı görüştük ben hiç aramadım bu aradı evime geldi sonunda baktı benden karşılık yok o da aramamaya başladı. Çocukluk arkadaşım olmasına rağmen en nefret ettiğim şeydir başkasının kocasına sevgilisine asılmak ,hemde bunu yakın bir arkadaşına yapabiliyorsa o insanın insan olduğundan şüphe ederim ben...
    Bırak gitsin belli ki zararlı,yuvanı kaybetmektense onu kaybet :nazar:

8. 14 Ocak 2010
  9. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    en kısa zamanda arkadaşına bay bay demelisin.kız kıskancın tekiymiş ,eşinle aranız bozulur amacına ulaşır arkadaşın.annen haklı sana arkadaşmı yok....

10. 14 Ocak 2010
  11. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    madem kız baştan beri patavatsız biri.evine hiç almıyacaktın......
    annende hoşlanmıyormuş bu kızdan diyelim ki üzüldün aldın baktın gördün hareketlerini hiç hoşuna gitmadı
    eşine ne diye deyip adamın aklına sokuyorsun ki....
    arkadaş senin ararsa soguk konuşucaksın ilgilenmiyeceksin..
    geliyim derse gel demiyeceksin
    ara derse aramıyacaksın arayı sogutucaksın....
    yapman gereken bu kız halen anlamzsada söyleyeceksin.....

belkide kız aklında kötülük yok senin kuruntun belki... kız rahat biri diyorsun ya......

aman ne olursa olsun senin aklın karışmış yapman gereken evinden uzak tutman......

12. 14 Ocak 2010
  13. minik06

minik06 A Lot Like LOVE... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    sende onu rezil ett bi ortamdaa bi dahada görüşmeee:eek:klava:bu kadın resmen kıskanıo senii

14. 14 Ocak 2010
  15. PamukPrensesiim

PamukPrensesiim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet haklisiniz gercekden, cok sagolun bukadar cabuk cevap alacagimi bilmiyordum, birdaha o sahisla asla görüsmicem, annem de diyordu böyle insanlar seni bosatdirir sonra gelir senin evine konar hatda cocugunu bile elinden alir....dünyada hersey oluyor bana niye olmasin allah korusun....Allah kimsenin basina vermesin!! Cok sagolun arkadaslar

16. 14 Ocak 2010
  17. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    sakin sakin o kadini birdaha yakinina yaklastirma
    iyilikten marez dogar pek saglam bir ayakkabiya benzemiyo o kadin bosver öyle arkads olmaz olsun defet gitsin

18. 14 Ocak 2010
  19. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    canim öncelikle türkcen gayet iyi burdaki bir cok almanciya göre hic hata göremedim yazinda yerinde olsam kesinlikle acimam acimiycaksin yoksa acinicak hale düsersin diye bir laf var biliyormusun bilmiyorum ama salla gitsin isim var buraya gitmem gerek falan de ararsa cikma birdaha ararsa vaktim yok de anliycaktir uzak tut güzelim en güzeli evine bekar kiiz cagirma esin varken