Merhaba kızlar fikir almak istiyorum sizden

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve xsxirine_4553 tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

  2 Haziran 2010
  Konu Sahibi : xsxirine_4553
 1. xsxirine_4553

  xsxirine_4553 Popüler Üye Üye

  Katılım:
  25 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.064
  Beğenildi:
  26
  Ödül Puanları:
  108
  Sizlerin daha öncede fikirlerinize başvurmuştum .Şu an çalışmış olduüğum bir firma var birebir müşterilerle irtibat halinde yiz..güzel yanlarının yanısıra ;maaaşı da iyi olmasına rağmen uzun çalışma saatleri sürekli kotttaaaa kotaaa kotaaa gölge müşteri stresiii de beraberinde ...
  aynı zamnda kişilik yapım da gereği kendimi gelecek olarak garantide görümüyorum acaba bir müdürle vs ne zaman ters düşerim yanlış anlaşılırım işten ayrılırım ayrılırsam ne yaparım gibi saçma sapan kendimi üzen bir fiill hayatıma yansıyan bir düşünce yapımda varr.
  Bundan bir kaç ay önce yine aynı firma içerisinde farklı bir pozisyona geçmem için işteklifi gelmişti.
  müdürümle vs görüşmem sonucu mülakata gitmemiştim.
  iş teklifi gelen birim işten çıkarılmaların cok yasanmadıgı müşterilerle call center sürecinde mhatap olunduğu bir alandı gitmedim.
  Ardından Vakıf Emeklilik ten finansal yatırım danışmanlığı için bir teklif daha aldım..ama saha sürecinde çalışmanın zor olacağı düşüncesi ile o mülakata da gitmedim
  Şimdi gellelim son mevzu yaaa Acıbadem sağlık grubu pazarlama direkötürlüğü dış ilişkiler uzman yardımcılığı kadrosuna yapmış olduğum başvuruya geri dönüş yapıldı..
  mülakata davet edildim.
  Ama başvuru yaparken adaylarda aradıkları özelllikleri sıralamışlar fakat personelin yapacağın iş tanımını belirtmemişler.
  gidip gitmemekte yine kararsız kaldım işyerinden izin alabilmem pek mümkün değil yğun bir şekilde çalışıyorum;yalan söylemek güven kaybetmek asla istemiyorum en azından işin içeriğini öğrenmek istiyorum ama araştırdım acıbadem sigorta sı bünyesinde çalışma alanı ;sağlık siğortası yapmak için uğraşacapım bir iş istemiyorum aslında

  sizlerin duyum ve önerilerinizr ihtiyacım var siz olsaydınız görüşmeye gidermiydinizzz
   
 2. 2 Haziran 2010
  Konu Sahibi : xsxirine_4553
 3. TuzluCekirdek

  TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

  Katılım:
  7 Eylül 2007
  Mesajlar:
  3.626
  Beğenildi:
  7
  Ödül Puanları:
  148
  belki okuyan arkadaşlardan bu konuda fikir sahibi olan vardır umarım yardımcı olurlar hakkında hayırlısı olsun
   
 4. 2 Haziran 2010
  Konu Sahibi : xsxirine_4553
 5. elektraya

  elektraya Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Haziran 2008
  Mesajlar:
  3.254
  Beğenildi:
  26
  Ödül Puanları:
  108
  canım alanımın çok dışında olmasına rağmen benim de bir süre senin çalıştığın tarzda bir iş tecrübem olmuştu.aslında satış yapmaktan çok keyif almıştım.üstelik kotasız başladığım işe bir süre sonra kota getirdiler.kotayı da her ay geçmeme rağmen hep bir gıcıklık çıkardı firma.kota demek habire bir gerginlik,hiç bitmeyen bir strest demek bunu çok iyi biliyorum.üstelik sonu da yok her ay har ay bu strest yaşanacak.

  sürekli işten çıkralıma stresi altındayım demişsin.bunu kendine yapma arkadaşım sen motive,kendine güven gerektiren bir iştesin.bu senin verimini de düşürür.patronun seni işten çıkarsa bile şehirdeki tek firma onun değil sonuçta bak kaç yerden teklif almışsın Allah bir kazanç kapısı verir mutlaka.sen işine konsantre ol,olumsuz düşünme.

  diğer bir konuda sırf yalan söylemiş olmamak için iş görüşmelerine gitmemen.canım bu iş dünyası acımasız.patronun senden daha iyi,daha ucuz bir eleman bulsa seni kapı dşarı etmekte tereddüt eder mi zannediyorsun.sen de daha iyi bir iş bulunca ona geçeceksin tabi.iş dünyasında herkes yalan söyler,sen de doktora gideceğim de çek git belki daha iyidir,görüşmeden bilemezsin.