Merhaba Kizlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve emoxsx32 tarafından 27 Ekim 2007 başlatılmıştır.

27 Ekim 2007
    Konu Sahibi : emoxsx32
  1. emoxsx32

emoxsx32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zazacım yazını okuyunca bişeyler yazayım dedim.evet hamileyim laparoskopiden sonra 3. ayda hamile kaldım hiçbirşey imkansız değil kızlar sakın ümidinizi yitirmeyin ben hiç beklemediğim bi anda hamile kaldım banada sizler gibi hiç olmayacakmış gibi geliyodu ama hiç bir zaman umudumu kaybetmedim.artık herşeyi bıraktığım hamileliğin hiç aklıma gelmediği bi ayda hamile kaldım.sakın stres yapıp kafanıza takmayın olcağı varsada olmuyor o zaman.etraftakilerinde çok etkisi oluyor.ben herkesin lafına bakıp saatlerce ağladığımı hatırlıyorum .ama anladımki bu hamile kalmamı geciktirmakten başka bi işe yaramıyo.zazanın dediği gibi sizleri hiç unutmadım yazılarını sürekli takip ediyorum.
    sormak istediğiniz yardımcı olabileceğim bişey olursa her zaman yardım etmeye hazırım........DUALARIM SİZİNLE ...SAKIN UMUDUNUZU KAYBETMEYİN... MORALİNİZİ HEP YÜKSEK TUTUN ...ALLAHIM EN KISA ZAMANDA HEPİNİZE NASİP EDER İNŞAALLAH....:1hug::1hug:

2. 27 Ekim 2007
  3. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    amin canim senin adinada sevindim:))

4. 28 Ekim 2007
  5. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    tebrik ederim.laparoskopiyi neden olmuştun, rahim filminde durumun nasıldı?
    Benim sol kanal tıkalı da bu ay aşılamam tutmazsa laparoskopi düşünüyoruz da..

6. 29 Ekim 2007
  7. ece-bebek

ece-bebek Guest

Allah Kucağina Almak Nasip Etsin Canim Hayirli Uğurlu Olsun Inşallah çok Sevindim Senin Adina

8. 29 Ekim 2007
  9. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    laparoskopi nedir.. cahılım ben cahıll

10. 29 Ekim 2007
  11. emoxsx32

emoxsx32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben laparoskopive histereskopi oldum kanallarımda yağlanma olduğunu söylwmişti doktorum bide kanallara bakalım dediler onun için olmuştum.rahim filminde kanallarımın tamamen açık olduğunu söylediler hiç bi problem yoktu.doktorum laparoskopiden sonra 6 ay içinde hamile kalırsın demişti artık ümidimi kesmiştim tedaviyi falan bırakmıştım kesinlikle aklımda yoktu 3. ay hamile kaldım canım kafana sakın takma bu o kadar önemliki ben her ay hesaplayıp ilişkiye girerdim o ay hiç hesaplamamıştım ama oldu başka şeylerle oyalan canım bi tarafın tıkalı olması önemli değil açılıyo o laparoskopiyle ben inanıyorum en kısa zamanda hamile kalacksın sakın umudunu kaybetme canım öptüm...........:1hug:

12. 29 Ekim 2007
  13. emoxsx32

emoxsx32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim canım bende rahim filmi çektirdiğimde beklemiştim ama olmadı ama rahim filminden sonra hemen hamile kalan arkadaşlarım var ben kafaya çok takıyordum her ay stres yapıyordum ondan başka bişey düşünmez olmuştum tam herşeyi bırakmıştım aklımda hiç olmadığı ay hamile olduğumu öğrendim stres çok önemli sakın kafana takma doktorum stres en iyi korunma yolu demişti sakın umudunu kaybetme herşeyin bi zamanı var canım inan inşaallah en kısa zamanda hamiş haberlerini alıcaz...........:1hug:

14. 29 Ekim 2007
  15. emoxsx32

emoxsx32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ece çok teşekkür ederim canım allah tüm isteyenlere versin inşaallah........

16. 29 Ekim 2007
  17. emoxsx32

emoxsx32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güsel laparokopi basit bi ameliyat kanallarda problem varsa karından girip kanal açma işlemi yapıyolar hamile kalmakta önemli rol oynuyo.........

18. 29 Ekim 2007
  19. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    anladım cnm tesekkurler