merhaba şubat anneleri

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve bebexsxim tarafından 26 Eylül 2007 başlatılmıştır.

26 Eylül 2007
    Konu Sahibi : bebexsxim
  1. bebexsxim

bebexsxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar evet bende şubat annesi olacağım şubat 3 inşallah oğluma kavuşacağım içimde kıpırtısını duymak da çok güzel ama kucağıma alsam daha iyi olacak bebek gelişimlerini takip edebiliriz görüşmek üzere

2. 26 Eylül 2007
  3. sayaz

sayaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewet ya. bende dün ve bugün daha belirgin hissediyorum artık hareketleri çok müthiş bir duygu. allah'ım ne kadar büyük yaa mucizevi bir şey yaşatıyor bize:))

4. 26 Eylül 2007
  5. sayaz

sayaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

ben daha dün ve bugün çok iyi hissedebildim. bizim babişimiz yurtdışında bu hafta yarın gelecek:çok üzgünüm: ama telefonda bahsettim ay nasıl heyecanlandı aşkım yaa koçum oğlum benim diyo:dance:yarın geldiğinde artık yaparız babişimize bir show:teytey:

6. 27 Eylül 2007
  7. SERNANAZ

SERNANAZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benimkide 22 şubat ama belli olmaz oğluşum nezaman gelmeyi ister bilmem.acaba nasıl olacak çok merak ediyorum.doğan çocukları gördükçe heyecanlanıyorum benim bebeğimde böyle olacak diye.ne üzel düşünmesi hayal etmesi bile heyecanlandırıyo beni.allahııııııııııım kimseyi evlatsız bırakma.sağlıklı analı abaı büyütmeyi nasip et yarabbim.

8. 28 Eylül 2007
  9. handekilinc

handekilinc Guest

kızlar ben de kıpırdayınca hemen babasını çağırıyorum..ama bizim minik hemen dddduruyor bir daha da hareket etmiyor..kocacım çok üzülüyo.o üzülünce ben de üzülüyorum..bakalım babasına ne zaman hissettirecek kendisini..

10. 28 Eylül 2007
  11. handekilinc

handekilinc Guest

GERÇEKTEN ÖYLE SANIRIMsırnaşık şey KISKANDI BABASINI:Roflol:
    MAŞAALLAH SENİN MİNİK KIPIR KIPIR:nazar:aLLAH NAZARDAN KORUSUN CANIM..SAĞLIKLA GELİRLER İNŞAALLAH:sm_cool:

12. 8 Ekim 2007
  13. SERNANAZ

SERNANAZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hoş geldin canım.burası sıcak bi ortam insan yalnızlığını paylaşı yeri geldiğinde hüznünü mutluluğunu.bende 22 şubatta alıcam inşallah oğluşumu ama martada sarkabilir allah bilir.isim konusuna gelince en iyi siz bilirsiniz anlamını iyi olanı seçerseniz sorun olmaz sanırımgörüşemk dileğiyle hayırlı geceler herkese

14. 9 Ekim 2007
  15. handekilinc

handekilinc Guest

msjını yeni okudum canım kusura bakmaa.s.
    valla olur mu olur..ama ben sezeryan istiyorum sen sanırım normal düşünüyorsun dimi?bir de bizim yumurcak 10 gün kadar önden gidiyormuş..

16. 10 Ekim 2007
  17. sibelçam

sibelçam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese selam!20 şubat annesiyim ama ilk bebeğim gibi erken gelicem diye tutturmazsa!27 haftalık doğmuştu kızım sağlık durumu iyi maşallah Allah bunda yaşatmaz inşallah!!!!!!şimdikinde rahme dikiş atıldı inşallah olmazzzz sürekli istirahatteyim yaa

Cinsiyeti hala belli değil hayırlısı tabiki ama erkek olmasını cok istiyoruz......(Allah sağlık sıhhat versin)

18. 10 Ekim 2007
  19. BERXIXLCAN

BERXIXLCAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ALLAH hepinizin yardımcısı olsun bende 5 aylık hamileyim ama pek anlamıyorum hareketlerini ayrıca ben ikizlere hamileyim