merhaba

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ozelozel tarafından 6 Mart 2009 başlatılmıştır.

6 Mart 2009
    Konu Sahibi : ozelozel
  1. ozelozel

ozelozel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 23 ocak itibariyle transfer oldum 3 şubatta 62.5 ile pozitif sonucu aldım 5 şubatta 145 e çıktı 13 şubatta keseyi gördük 2 hafta sonra kalp atışlarını almamız gerekiyordu ama kese 10.4 mm daha ve ben çok endişeliyim siz ilk kez embiriyoyu transferden kaç gün sonra gördünüz :a015:

2. 6 Mart 2009
  3. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.hoşgeldin aramıza hayrlı olsun hamileliğin allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin :nazar:ozelcim ama neden telaş yapıyorsun anlamadım kesenide görmüşsün biraz sabır inşallah kalp atışlarınıda göreceksin sakin ol ve zamanını bekle canım :CüvCüv:

4. 6 Mart 2009
  5. ozlenozlem

ozlenozlem bebişim kollarımda Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Heyecan yapma canım. Hayırlısı ile herşey yolunda canım

6. 6 Mart 2009
  7. edebiyatci_16

edebiyatci_16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ne güzel bir haber bu hamilesin biliyorum insan tüpbebek hamile kalınca hep bir endişe ile yaşar ben henüz hamile kalamadım ama az çok tahmin edebiliyorum ama yine de tadını çıkar bu güzelliğin.zaten arkadaşlar da her şey yolunda diye yazmışlar
    kimbilir belki de sen hamileyken ben de mayıstaki denememde hamile kalırım o zaman da sen kıdemli hamile olarak bana yardımcı olursun ne güzel
    ve belki bir gün ben de birine yardımcı olurum:) hayal etmesi bile güzel
    hamile kalsam da bebeğim olsa da hatta bebeğim olursa fırsat bulduğum her an burada umut olmak isterim herkese ah bir anne olabilsem

8. 6 Mart 2009
  9. ecrin.06

ecrin.06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :KK46::KK46:edebiyatçı canım benim seninle aynı duyguları yaşıyoruz bende birgün anne olsam başka bişey istemem hamileliğin bütün zorluklarına razıyım yeterki bir çocuğum olsun tabi hayırlısı olsun allah o güzel annelik duygusunu herkese tattırsın bizede amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin.