merhabalar aranıza yeni katıldım:)

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ondi tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

15 Mart 2010
    Konu Sahibi : ondi
  1. ondi

ondi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar herkese merhabalar aranıza yeni katıldım .Aslında uzuuuuun zamandır takip ediyordum.Size bir sorum olacaktı.17 haftalık hamileyim ve dün hafif lekenme tarzında kanamam oldu. ÇOK korktuk eşimle .İlk gebeliğim olduğu için oldukça telaşlandık. Acaba benzer şeyleri yaşayan var mı aranızda?

2. 15 Mart 2010
  3. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Benzer şeyleri yaşayanlar tabiki var canım belki senden daha da fazlasını. Ama bende hiç olmadı çoooook şükür. Gerçekten çok korkutucu bir durum ama hemen telaşlanmayın. Böyle bir durumda benim ilk işim doktora gitmek olurdu. Bence sizde fazla beklemeden bi doktora görünün derim. Geçmiş olsun

4. 15 Mart 2010
  5. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    oncelikle tebrikler,benim basima gelmedi ama burda bir cok arkadasin lekelenme yasadigini okudum,genelde progesteron iceren ilaclar ictiklerini biliyorum gebeligin devamini saglamak icin ama kesinlikle kendi basina karar verebilecegin bi sey degil.Telas etme ama mutlaka mutlaka doktora danis ve erkenden onlemini al.Belki bu tarz sikayetleri olan arkadaslar daha aciklayici bilgi verebilir,gecmis olsun.

6. 15 Mart 2010
  7. ondi

ondi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çook teŞekkÜrler arkadaŞlar..bu hafta sonu 3lÜ test ıÇın gıdeceĞız o zaman danıŞabılırım ancak doktora onun harıcınde ızın almak ve gıtmek oldukÇa or oluyor ..o zamana kadar oldukÇa merak ıÇınde kalacaĞız..

8. 15 Mart 2010
  9. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun canım bence bi doktorunu ara derim ben. kanama konusunda biraz hassasım.

10. 15 Mart 2010
  11. canan0131

canan0131 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    plesantanın yanlıs yerleşiminden dolayı olabilir bendede olmustu ve doktora gıttıgımde plasentanın aşşagıda oldugunu ögrendm şimdi 31 haftalık oldum cok sukurkı plasentam yukarı cıkmıs

12. 16 Mart 2010
  13. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Herşey olabilir. Ama gerçek sebebini mutlaka doktorundan öğrenmelisin. Tehlikeli bir durum sözkonusu olabilir çünkü. Galiba devam etmiyor kanaman değil mi? Oldu ve bitti. Bu da iyi birşey sürekli olmaması. Ama sen ihmal etme canım.