merhabalar

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve semiramis01 tarafından 11 Mart 2010 başlatılmıştır.

11 Mart 2010
    Konu Sahibi : semiramis01
  1. semiramis01

semiramis01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar aranıza bugün katıldım bir sorum olcaktı subatın yirmi üçünde adet oldum martın 8de eşimle prezervatifle ilişkiye girdik ilşkiden sonra prezervatif delik çıktı birdamla dahi bile olsa gittiyse hamile kalırmıyım:kedi: yasım 22 beni aydınlatırsanız çok sevinirim ablam olarak sizlere şimdiden teşekür ederim burada ben gülçin:kedi:

2. 11 Mart 2010
  3. semiramis01

semiramis01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar aranıza bugün katıldım bir sorum olcaktı subatın yirmi üçünde adet oldum martın 8de eşimle prezerle ilişkioldu ilşkiden sonra prezer anlarsınızya delik çıktı birdamla dahi bile olsa gittiyse hamile kalırmıyım yasım 22 beni aydınlatırsanız çok sevinirim ablam olarak sizlere şimdiden teşekür ederim burada ben gülçin

Son düzenleme: 11 Mart 2010
  4. 11 Mart 2010
  5. batunur

batunur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tabiki eğer ovulasyon gününde ilişkiye girmişsen hamile kalma riskin var. yaşında genç olduğu için bu risk biraz daha fazla

6. 11 Mart 2010
  7. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben pek ablan sayılmam yaşım 20 çünkikaydirigubbakcemile3 ayın 8i yumurtlama gününe denk geliyo hamile kalmışda olabilirsin kalmamışda olabilirsin keşke ertesi gün hapı içseydin tabi bebiş istemiyosan