merional iğne kullanan var mı?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve sweetbaby tarafından 20 Mart 2009 başlatılmıştır.

20 Mart 2009
    Konu Sahibi : sweetbaby
  1. sweetbaby

sweetbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar.bugün doktora gittim. geçen ay klomenle bir yumurtam oluşmuştu.ve bu ay iğneye geçtik adı merional. gösterdiler yarın kendim göbekten vurmaya başlıcam 5 gün sonra kontrol.ama fazla yumurta olma ihtimali de var çok olunca tedaviyi kesiyolarmış. yanibeklenen en fazla 5-6.baklım umarım buayım da boşa gitmez. ama denemek zorundayız. mutluyum ama başladığım için.arnızda bu iğneyi kullanan ya da kullanmışolan varmı.kaç yumurtanız oldu.

2. 21 Mart 2009
  3. kelebek12

kelebek12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,
    Ben de bu ay ilk defa merional iğne vurulacağım 5 gün sonra çatlatma iğnesi Ama bende kan pıhtılaşması olduğu için hergün Cleaxne iğne ve anti_n ve Anti TPO yüksek olduğu için Prednol 16 mg tablet kullanacağım
    Bu kadar ilaç kullanırken bu ay başarılı olması tedavi gören benim gibi herkes için en büyük duam

4. 21 Mart 2009
  5. sweetbaby

sweetbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah canım ya bende bugün vuruldum iğnemi 2 toz bi su. yarın da öle sonra 3 gün 1 toz bi su. baklım sonra kontrol var neolcak baklım.umarım mutlu haberi verirriz.