Merional ine kullananlar

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve sweetbaby tarafından 20 Mart 2009 başlatılmıştır.

20 Mart 2009
    Konu Sahibi : sweetbaby
  1. sweetbaby

sweetbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar.bugün doktora gittim. geçen ay klomenle bir yumurtam oluşmuştu.ve bu ay iğneye geçtik adı merional. gösterdiler yarın kendim göbekten vurmaya başlıcam 5 gün sonra kontrol.ama fazla yumurta olma ihtimali de var çok olunca tedaviyi kesiyolarmış. yanibeklenen en fazla 5-6.baklım umarım buayım da boşa gitmez. ama denemek zorundayız. mutluyum ama başladığım için.arnızda bu iğneyi kullanan ya da kullanmışolan varmı.kaç yumurtanız oldu.

2. 31 Mart 2009
  3. nero_ka

nero_ka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba,

ben geçen ay kullandım bu iğneden öyle çok fazla yumurtan olmuyo klomen gibi ilaçlarla daha fazla yumurta oluyor fakat hamilelik olmayınca bazı yumurtalr kiste dönüyormuş dr bana dediği,
    zaten 2 yumurta bile olsa yetrliymiş,

4. 31 Mart 2009
  5. livaza

livaza rabbim sana emanetizz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende merional kullandım ama benimki kalcadandı sanırım seninki daha etkili güzel büyümüştü yumişlrim ama sonuc başarısızdı seninki iyi olur inşallah allahım isteyen herkese hayırlı evlatlar versin içindede bize

6. 31 Mart 2009
  7. tramissu

tramissu göbiş değl artık bebiş :) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlar bende subatta merıonal kullandım bende kalcadan kullandım we gobekten oldugunu da hiç duymamıstım dogrusu we 4 falan yumurtam wardı ama sonucum negatıftı onemlı olan yumurtalarım azlıgı coklugu dııl allahın ıstemesı bence dıe dusunuyorum artık bı yumurtası olan bıle hamış olabılıyor oyle dııl mı ?? yapmamız gereken sey bol bol dua etmek allah herkese hayırlı ewlatlar wersın her ısteyene en kısa zamanda annelık duygusunu yasatsın ınsallah ...............

8. 2 Nisan 2009
  9. durualya

durualya Guest

Bende merional iğneyi göbekten kullandım benim sol yumurtalığımdaki çok hızlı büyüdü sağ yumurtalığımdakiler biraz yavaş büyüdü ..toplamda 4 yumurtam vardı....çatlatma iğneside göbekten oldum...30 martta aşılama oldum bekliyorum...

10. 3 Nisan 2009
  11. xbaharr

xbaharr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    86
    banada dr dün adetimin 3.günüydü merional verdi 8 tane ,prengly catlatma iğnesi verdi birde folik asit verdi Allah yardımcımız olsun kızlar hiç kolay değil hem maddi açıdan hem manevi acıdan zor bi süreç içimdeki isteme duygusunu yenemiorum ne yapsamda :KK43:

12. 20 Nisan 2009
  13. catdog

catdog papatya Üye

Beğenildi:
    634
    Ödül Puanları:
    153
    merhaba arkdaşlar sizin sonuçlarınız nasıl oldu? ınşallah hepinizinki tutmuştur
    ben de 3 gün önce aşılamamı yaptırdım merional kullandım. bende 5 gün sonunda yani adetimin 7. günü bıraktırdı doktor ilacı. gördüğüm 3 tane yumurta vardı tek tarafta ama diğer tarafı beklemicez dedi doktor 9. günde de aşılamamı yaptı normalde benim kendi yumurtam 13. gün çatlardı ilaç bayağı hızlandırdı umarım işe yarar...
    Rabbim hepimizi tez zamanda kavuşturun inşallah

14. 20 Nisan 2009
  15. sweetbaby

sweetbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim sonucum negatif oldu. ama biz doğal yolla denedik. ama çatlamayanlr kist olmuş malesef. bu ay beklemedeyim. umarım tekrar başlayınca bu sefer gelir bebiş

16. 20 Nisan 2009
  17. catdog

catdog papatya Üye

Beğenildi:
    634
    Ödül Puanları:
    153
    canım negatif olmasına üzüldüm
    kısmet inşallah bu ay gelir bebeğin
    doktor sana çatlatma iğnesi verdiği halde mi kist olmuş
    ooof ne zor işler ya

18. 21 Nisan 2009
  19. sweetbaby

sweetbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım. büyükler çatlamış ama arkadan gelen küçükler byümüş ama çatlayamamışlar. bilmiyorum artık öle dedi doktor. ya öle işte. terslikler bırakmıyo peşim