Merkez önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve mimader tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

3 Mart 2009
    Konu Sahibi : mimader
  1. mimader

mimader mimader Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merkezinden memnun olan arkadaşlar bana merkezleriniz hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

2. 3 Mart 2009
  3. kinder

kinder Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben çok memnunum anadolu sağlık merkezine gidiyorum hastanesi bayramoğlunda merkezleride var suadiye ve ataşehirde dr. um ebru öztürk gerçekten son derece temiz doktorları süper daha önce görmedim böyle bir hastane (bu bahsettiğim hastane doktorlar dizisini izliyorssan orası)benim transferim yapıldı şimdi sonuç bekliyorum.hakkında hayırlısı olsun arkadaşım

4. 3 Mart 2009
  5. zencefill

zencefill KünFeYekün.... Üye

Beğenildi:
    60
    Ödül Puanları:
    108
    selam,bende kadıköy acıbadem hastanesine gidiyorum ve çok memnunum.doktorum cem demirel.hem doktorumdan hem de bütün hastane personelinden yakın ilgi ve alaka görüyorsun.tavsiye ederima.s.

6. 3 Mart 2009
  7. mimader

mimader mimader Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben eskişehirdeyim. Ankara yada istanbul neresi olursa farketmez gartık.konaklama imkanı ve başarı oranları önemli. Ayrıca ortalama tutarlar hakkında da özelime yazabilirseniz mutlu olurum.

8. 3 Mart 2009
  9. mimader

mimader mimader Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Zencefil ve kinder ilginizden dolayı teşekkür ederim

10. 3 Mart 2009
  11. aysun76

aysun76 Guest

ben de merkezimden memnunum canım sadece çok yoğun bir yer ankara centrum klinik. internet sitesine girip bilgi alabilirsin

12. 3 Mart 2009
  13. tuxgxbaa

tuxgxbaa elif sena'm hoşgeldin.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemile5 CANIM BEN BEYLİKDÜZÜ MEDİCANADAN ÇOKK MEMNUNUM...DOKTORUM AYSUN HN. ÇOK İLGİLİ HEMŞİRELERDE ÖYLE...TEDAVİM BOYUNCA OLUMSUZ BİR ŞEYLE KARŞILAŞMADIM...AMA NEREYE YAKINSAN O ÇEVREDEN ARAŞTIRKİ GİDİP GELİRKEN SORUN OLMASIN CNM...BEN BÜYÜKÇEKMECEDE OTURUYORUM O YÜZDEN BEYLİKDÜZÜNE GİDİYORUM AMA ÇOK METHİNİDE DUYDUM...ÖZLENÖZLEMLE PEŞ PEŞE GİRDİK TRANSFERE ....HAMD OLSUN İKİMİZDE HAMİŞİZ:CüvCüv: İNŞ. ALLAHIM SANADA NASİB EDER EN KISA ZAMANDA:Saruboceq:

14. 3 Mart 2009
  15. mimader

mimader mimader Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Amin cnm benim yaa. Allah herkeze hayırlısını versin. Hemen yaptırmayı düşünmüyorum biraz ara vericem ilk ikisi peşpeşe olmuştu zaten. biraz dinlenicem. ama bu süreyide araştırmayla geçiricem. konaklamalı bir yer bulmam lazım. çünkü eskişehirde oturuyoruz biz. Sürekli gidip gelmek sorun yaratabilir. Varmıydı sizin hastanede konaklama imkanı. Bide özelinde bişey sorucam cnm sana

16. 3 Mart 2009
  17. Flavius

Flavius Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba , ben ankara anatolia tüp bebek merkezinde Prof.dr. Hakan Yaralı'ya tedavi oldum. Üçüncü tedavimde mutlu sona ulaştım şuan 11.6 günlük hamileyim. Anatolianın misafirhanesi var kendilerine ait misafirhaneden merkeze servisleri var ulaşımıda sağlıyorlar. Merkezin başarı oranı yüksek Rabbim herkese tez zamanda yaşatsın sevgiyle kal.

18. 4 Mart 2009
  19. anjelikoz

anjelikoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76