merkez seçmek zor deneyimli arkadaşlar önerebileceğiz yerleri yazarmısınız????

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EFSANE202 tarafından 25 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EFSANE202
  1. EFSANE202

EFSANE202 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    merkez seçmek çok zor insan kararsız kalıyor, bu konuda tecrübeli arkadaşların önerebileceği yerler varsa yazabilirmi?bekliyorum yazılarınızı şimdiden tşk ederim sevgiyle kalın..........:kahve:

2. 25 Temmuz 2008
  3. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Eğer istanbulda yaptirma imkaniniz varsa ben alman hastanesinin anadolu yakası şubesi olan umut tüp bebek merkezi dr.enver kurt'u öneririm ben çok memnunum istersen nettende araştirip başarilarini öğrenebilirsin herşeyden önemliside ticari bakmayişi gerçekten amaç insanlari evlat sahibi yapmak yolunda uğraşiyor olmasi.

Son düzenleme: 26 Temmuz 2008
  4. 26 Temmuz 2008
  5. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Jinemed Kalamış tüp bebek merkezi ve Jinemed Beşiktaş Hastanesi var ikisinide tavsiye edebilirim ben orada aşılamamı yaptırıcam...Tabi bunlarda İstanbul'da cnm..

6. 26 Temmuz 2008
  7. oznurr

oznurr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım Ben Antalya tüp bebek merkezinde Yaptırdım 1 kere aşılama yaptırdım ve daha sonta tüp bebek yaptırdım ikisindede çok memnun kaldım tüp bebekte ilk denememde tuttu. Antalya Tüp Bebek Merkezinde çok memnun kaldım Doktorları Çok iyi özellikle Kemal Bey. Üstelik Antalya Tüp bebek Merkezinin Ücretsin Konaklamak için pansiyonları var Aynen otel gibi Çok temzi ve düzenli bir çalışma sistemleri var. Eğer imkanın varsa tavsiye ederim canım. İnşallah bu meşaketli yolda sonun başarı olur.
    sevgiler..

8. 26 Temmuz 2008
  9. tuubay

tuubay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    efsane afyonda oturuyorsun heralde. konyaya gelme imkanın daha kolay olur heralde. özel selçuklu hastanesi op.dr. nil okur tavsiye ederim. tıp fak. dr.larından prof. dr. mehmet çolakoğlu ve metin çapar da bu konuda çok iyiymiş. onlarda tedavi işlemlerini bu hastanede yapıyorlar zaten. hayırlı olsun şimdiden.

10. 26 Temmuz 2008
  11. _emogirl_

_emogirl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eger ıstanbulda yaptırma şansın varsa amerıcan hastanesı ni önerıyorum bnd eorayı dusnuyorm basrı oranlrı cok yuksek ve ılgı superuzman dr.lar var

12. 26 Temmuz 2008
  13. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Merkez araştırırken gerçekten burada işlem yaptırıp başarılı olanlara bakmalısın
    ben Anatolıa ya gittim,Türkiyede tanınmış bir merkez,
    İstanbulda Jinemed ve Alman Hastanesinin başarılı olduğunu duydum
    Konya yı hiç düşünme derim, deneme tahtası olamak istemezsen

14. 26 Temmuz 2008
  15. celine07

celine07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende uzun zamandır güvenebileceğim bir merkez arıyordum,biçok yerle gittim görüştüm,muayene oldum,en sonunda kadıköy acıbadem tüp bebeğe karar verdim,Prof. Dr. Cem bey mükemmel bir insan,hemşirelerde öyle,ayrıca sürekli hizmet vermek için çooook tatlıda bi psikologları var,bence karar vermeden önce aklında olan karasız kaldığın merkzlerle git bire bir görüş ondan sonra karar ver canım

16. 26 Temmuz 2008
  17. adayadayxix

adayadayxix sezin'im bal kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ankarada clinic kadın sağlığı ve tüp bebek merkezinde yaptırdım ben ilk micromu çok şükür sonuç pozitif ama negatif olsaydı yine 2. ye oraya giderdim. internetten siteye bakabilirsin ön bilgi olur. ben aydında oturuyorum 8 saat yol afyondan ankara 3,5 -4 saat. bi araştır sen de. Allah yardımcın olsun.

18. 26 Temmuz 2008
  19. hoceee

hoceee kuzucum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Efsane, ben de konyadayım ama istanbul'a alman hastanesine gittim. Ekip çok iyi.. Seçeceğin merkezin özellikle labaratuvarının çok iyi olması gerekiyor.. Alman hastanesi bu konuda çok iyi diye duydum hep ve ilk micro denemesini orada yaptırdım. Sonuç negatif ama ben hastaneden çok memnun kalmıştım. a.s.

Tuuabay canım Dr. Nil Okur hakkında hiç fikrim yok ama diğer iki doktoru da biliyorum ve hiç tavsiye etmem.. yasakkelime