merkeze ilk gidildiğinde hormon testi ve sperm yesti yapıyorlarmı.

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU3 tarafından 12 Kasım 2008 başlatılmıştır.

12 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar merkeze ilk muayeneye gidildiğinde hormon testi ve sperm testi yapılıp hemen sonuç alınıyormu.yoksa bizimmi bu tahlilleri götürmemiz gerekiyor.elimizde testler var ama eski..

2. 12 Kasım 2008
  3. gulfemim

gulfemim sevgin tarifsiz bebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım eski testelere bakıyorlar ama özellikle sperm tahlilini yeniden istiyorlar ve tüm kan tahlillerini istiyorlar.ben alman hastanesinde tedavi oldum.ilk görüşmede bi sürü tahlil istediler elimde eskiler vadrdı ama pek ilgilenmediler onlarla.

4. 12 Kasım 2008
  5. sevsu_70

sevsu_70 Guest

ben ev taşırken rahim filimini atmışım ama rahim filmiyle ilgili doktor görüşü var elimde 2 kere deneme yapıldı tutmadı 3. denememi alman hastanesinde yaptırmak istiyorum ama korkuyorum tekrar rahim filimi istermi diye megul senden rahim filmi istedilermi

6. 13 Kasım 2008
  7. sece

sece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende alman hastanesinde yaptırdım eski testlerimi götürdüm eşimin sperm testleride eskiydi doktorum sadece progesteron testini yeniletti ve hemen ilaca başladık gider gitmez ben adetin 2.günü gitmiştim doktoruma . ben burçak hanımın hastasıyım ve çok memnunum hala kontrollerim için oraya gidip geliyorum bol şanslar

8. 13 Kasım 2008
  9. eyetkiner

eyetkiner deniz gözlü bebeğim Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    148
    canım sana yapılan progesteron testinde sonucun kaç çıkmışt?

10. 13 Kasım 2008
  11. arzum86

arzum86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm eskileri bizde vardı 1ay öncesinin yanımızda götürdük ama yeniden yaptılar garanti olsun diye zaten 2saat sonra veriyolar sonuçlarıda