Mersin de yaşayan arkadaşlar !!!

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve KELEBEK33 tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : KELEBEK33
  1. KELEBEK33

KELEBEK33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Mersin de yaşayan arkadaşlar nerede tüp bebek yaptırdınız menmun kaldınız mı görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum

2. 26 Temmuz 2010
  3. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    2 defa yaptrdım canım 1.mayada 2.si doğu fertilde ikiside negatf

4. 26 Temmuz 2010
  5. ygenc

ygenc Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende mersinin ilçesindeyim her ne kadar mersine 2-3 saat uzaklıkta olsamda bende düşünüyorum tüp bebek kararsız kaldım

6. 28 Temmuz 2010
  7. thorbank

thorbank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    153
    mrb ben orda 3 defa yaptırdım malesef olmadı.tutunamadı. ilk ikisi necip öztürk ve ekibiydi sonuncusu kaan hocaydı.kaan hoca geldikten sonra laboratuvarda ve merkezde değişiklikler yaptılar modernize ettiler.ilk denemede 1 tane dondurulmuş vardı.kaan hoca hastaların isteklerine göre dondurulmuşları açmış ve %99 u ölmüş.kaan hocanın dediğinine göre laboratuvar koşulları iyi olmadığı için ve gerekli şartlarda dondurulmadıkları için çözdürüldükten sonra hemen ölüyorlarmış.necip hoca samimi sıcak kanlı bi insan.ama bağlı oldukları gözde cerrahi merkezi aşırı paracıl.Herşeyi paraya bağlamak istiyorlar.kadın tahlkil yaptıracak hamile ama para getirmemiş düşünsene danışma gibi bölümdeki kızlar 25tl vermeden olmaz diyo.kadın ben buraya 4-5 milyar verdim ama şuanda para yanımda değil haftaya yeniden test yaptıracam diyo ama hayır olmaz para vermeniz lazım diyolar.bilmem anlatabildim mi?karar yine sana ait dediğim gibi necip hoca ilgili güleryüzlü ama.....