mersin özel hastanede sezeryan yapacak doktor tavsiyelerinizi bekliyorum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve selma_ahmet tarafından 4 Haziran 2010 başlatılmıştır.

4 Haziran 2010
    Konu Sahibi : selma_ahmet
  1. selma_ahmet

selma_ahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mersin özel hastanede sezeryanla doğum yapmayı düşünüyorum önceden olan arkadaşlar varsa memnun kaldılarsa lütfen doktor ismini ve hastaneyi yazarmıısnız bide genel anestezimi yoksa epidural mı karar veremedim hangiisi iyi iyileşme süresi kısa olsun istiyorum lütfen cevaplayın arkadaslar

2. 5 Haziran 2010
  3. PAPATYASUREYYA

PAPATYASUREYYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba , hayırlı doğumlar diliyorum. Ben kasım ayında Tıp Fakültesi Hastanesinde genel anestezi altında sezaryenle doğum yaptım , doktorum Prof. Dr. Saffet Dilek ti. Çok ama çok memnun kaldım. Zaten hocanın ameliyatı çok iyi . Sezaryenden 4-5 gün sonra ayağa kalktım yavaş yavaş , dikişlerim de çok iyi durumdaydı , gören herkes dikişlerimi çok iyi buldu. Saffet hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum , özel hastanede de doğum yapıyor sanırım. Hayırlısıyla bebeğini kucağına alman dileğiyle , sevgiler...

4. 6 Haziran 2010
  5. selma_ahmet

selma_ahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    özel hastane de sezeryan yaptırmak daha iyi gibi geliyo bilmiyorum tıp fakültesinde nasıl olur herşeyden önemlisi aslında doktorun çok iyi olması kimi 2 günde ayağa kalkıyo kimi 1 ayda bu birazda doktora bağlı. arkadaslar lütfen sizde memmnun kaldığınız doktoru yazın mersinde