Mersin zel Ortadou Hastanesinde (eski ismi toros) doum yapanlar ve yapacaklar..

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sonem tarafından 3 Ekim 2009 başlatılmıştır.

3 Ekim 2009
    Konu Sahibi : sonem
  1. sonem

sonem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar özel ortadoğu hastanesinde doğum yapmış olanlar hangi doğum yöntemiyle doğurdunuz memnun kaldınız mı ve ne kadar ücret ödediniz
    doğum yapack olanlar siz hangi doğum yöntemini düşünüyorsunuz ve ücretleri hakkında bir bilginiz var mı yazarsanız sevinirim...:CüvCüv:

2. 3 Ekim 2009
  3. Eylxuxl_ce

Eylxuxl_ce Kızım ve Oğlum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Bende orda yapmayı dusunuyorum Allah izin verirse , doktorum orada cunku ve epidural dusunuyorum tabii korkup son anda vazgeçmezsem.Benım 3 arkadasım orda dogum yaptı ve memnun kaldılar.

4. 3 Ekim 2009
  5. sonem

sonem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende epidural normal doğumu düşünüyorum ama doktor doğuma girerse ssk hiçbirşeyi karşılamıyormuş oda 1200 falan oluyormuş ebeler normal doğum bakımından daha tecrübeliler ama epidural olunca nasıl olur bilmem gidince bir görüşecem bakalım..:CüvCüv:

6. 3 Ekim 2009
  7. Eylxuxl_ce

Eylxuxl_ce Kızım ve Oğlum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Dr.un kim orda peki ben Osman Nuriye gidiyorum epidural normalı pek tavsiye etmiyorum diyor.

8. 4 Ekim 2009
  9. sonem

sonem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla benimkişde osman nuri çatı muyanesinde canım çok yandığı için nasıl normal doğuracaksın dedi bana ama çatınm musaitmiş psikolojik yönden hazırlaman gerek dedi ben normalı istiyorum ama ebeler saat başı açılma varmı diye bakıyorlarmış ya benide o korkutuyor hiç olmazsa epidural yapılınca hissetmem diye düşünüyorum çarşamba günü tekrar çatıya bakacak çok korkuyorum ama bu yüzden sezeryan olup kesilmekte istemiyorum çokda az günüm kaldı ne yapacam bilmiyorum..:CüvCüv:

10. 2 Şubat 2013
  11. hamusum

hamusum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    108
    bende bu hastaneyi araştırıyodum arkadaşlar orda doğum yapan var mı nasıl ve epidural tavsiye ediyo musunuz sigortasız ücret ne kadar bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

12. 17 Mart 2013
  13. sevimlisey

sevimlisey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    2009 yılında orda dogum yaptım osman nuride epiduralsezeryan memnun kaldım.675 gibi bişey ödemiştik ozaman