Mersin'de doktor?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve portia09 tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : portia09
  1. portia09

portia09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba kızlar,
    Burnundan ameliyat olmuş olanların yazılarını bir süredir takip ediyorum ve anladıım şu ki, eğer bu işten alnı ak, olan burnu daha berbat etmeden güzel bi sonuçla çıkmak istiyosak, en önemli şey, doktoru iyi araştırmak.
    Acaba hiçbiriniz Mersin'deki Mustafa Kemal Aksoy'a ameliyat oldu mu ya da hakkında birşey duydu mu? Ben ona ameliyat olmayı düşünüyorum, bir tanıdığımız vesilesiyle haberim oldu ama o kişiden başka bir referansım da yok.. Eğer bu konuda beni aydınlatabilcek olanınız varsa çok sevinirim.

2. 17 Aralık 2011
  3. esteline

esteline Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    sonuçları bende görmek isterdim.

4. 28 Mart 2012
  5. dnaz

dnaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba kızlar ,
    Mersin yada Adanada doktor araştıyorum.Mustafa Kemal Aksoy ismine rastlasım, bu doktora yakınlarda ameliyat olan varsa paylaşabilir mi lütfen. farklı önerebileceğiniz isimler de olabilirse sevinirim.

6. 12 Temmuz 2012
  7. dubtis

dubtis Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Benim bir tanıdığım oldu çok çok güzel sonuç aldı sanırım bende ona olacam

8. 3 Ekim 2012
  9. deftug

deftug Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    31
    Mersinde tanıdığım iyi bir doktor var Dr. Volkan Beden kendisi ile görüşmenizi tavsiye ederim yaptığı işler çok iyi menmun kalıcağınızı düşünüyorum. Eğer detaylı bilgi almak isterseniz

Anasayfa sitesinden araştırabilirsiniz ve ulaşabilirsiniz

10. 10 Ekim 2012
  11. Mersin_li

Mersin_li Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16

Opr.Dr. M. Kemal AKSOY Plastik Cerrahi Uzmanı yakın tarihde ( 1 hafta önce ) göğüs estetiği ameliyatı oldum. mustafa beyle tanışmadan önce ist.ank. adana olmak üzere bir çok yer araştırdım. Hiç biri mustafa bey kadar ilgilenmedi ve bilgilendirmedi. narkozdan çıktıktan sonra gözlerime inanamadım beklentilerimin üzerinde bir çalışma yaparak fiziğimle tekrar barışmamı sağladı. bir kaç arkadaş burun ameliyatı olmuş memnun kalmış onların tavsiyesi üzerine tanıştım mustafa beyle ve ertesi gün kararımı verdim bugün kontrole gittim her şeyin yolunda olduğunu söyledi görünen köye de kılavuz gerekmiyor zaten. Opr.Dr. Mustafa Kemal AKSOY beye ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

12. 10 Ekim 2012
  13. Mersin_li

Mersin_li Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16

Opr.Dr. M. Kemal AKSOY Plastik Cerrahi Uzmanı yakın tarihde göğüs estediği ameliyatı oldum. çok memnunum. doktorla ilk görüşmemizde doktor benim istediklerimden çok bana olabilecek yakışabilecek şeylerden bahsetti ve vucuduma en uygun olan modeli uyguladı. şuan aynanın karışsından kendimi alamıyorum. gerçekten beklentilerimin üzerinde bir işçilik sergiledi. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.

14. 25 Ekim 2012
  15. estate33

estate33 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Dr. Ferit Demirkan ve Mustafa Kemal Aksoy arasında kaldım.İkisini de araştırdım burda Mustafa Kemal Aksoydan Çok bahsedilmiş ama Ferit Demirkan hakkında bir bilgi yok.Burun ucu ameliyatı olmak istiyorum.Bu işi kimse bilmeden yapmam gerek o yüzden de kimseye soramıyorum.Bilgisi olan varsa lütfen yardım.:KK43:

16. 25 Ekim 2012
  17. estate33

estate33 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba,siz ameliyatınızı oldunuz mu?

18. 30 Ekim 2012
  19. queenn87

queenn87 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    İyi günler ,size bisey sorucaktim da,hem en iyi hekim sitesinde,hem de burda yorumlarınızı okudum.mustafa Kemal Aksoy a bende burnumdan ameliyat olmak istiyorum,yazın düşünce burnumun seklinde değişmeler olmaya başladı,ben hastahaneden randevu alicaktim,plastik cerrahi de adı gözükmüyor doktorun.siz yeni ameliyat olmussunuz,hemen hastahaneden ayrilmamistr degil mı doktor bey,acaba hastanenin web sitede bilgilerimi güncel degil,yoksa özel olarak mı ameliyat oldunuz.ve eger sakıncası yoksa fiyatını ogrenebilirmiyim,hep yorumlar yeni herkes bu doktoru övüyor ama neden randevu icin sistemde çıkmıyor,plastik cerrahi de 2 doktor gozukuyo birinin adı Hatice digeri Mehmet