mersin'de gelin başı için kuaför önerileriniz

Konusu 'Gelinbaşı ve Gelin Tacı' forumundadır ve gamze4ever tarafından 12 Nisan 2010 başlatılmıştır.

12 Nisan 2010
    Konu Sahibi : gamze4ever
  1. gamze4ever

gamze4ever Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar haziranda düğünüm var,kuaför araştırmasına başladım,lütfen bilgilerinizi benimle paylaşınız.Şimdiden teşekkürler kafamçokkarıştı

2. 12 Nisan 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    48
    metropolun alt tarafında ümitfiliz kuaför var kesinlikle tavsiye etmiyorum en yakın arkadasımdır kendileri ama beni rezil etti nikah gunumde ağlamamak için zor tuttum kendimi kesinlikle tavsiye etmem
    pozcuda mugdat camisinin karsısında 45 evler otobusunun gittigi yol üzerinde açelya kuaför var asıl kuaförüm oraydı bikaç defa denk geldim gelin bası yapıolardı özeniolar yani begenmedigin takdirde tekrar bozup yapan biri
    bende hangi akla hizmet gittiysem arkadasım kazansın dedim rezil oldum cıktım duvagımıda yırttı

4. 12 Nisan 2010
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    48
    hangi kuaföre gideceksen git mutlaka prova yaptır 1 gun önce mutlaka ben prova yapalım dediğimde gerek yok basit model zaten dedi varya hatırlayınca aglayasım gelio mutlaka prova yaptır gerek yok fln diyen kuaförden uzak dur derim bu arada gelinligin nerden aldın yada alacaksın

6. 12 Nisan 2010
  7. gamze4ever

gamze4ever Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba you_know,
    senin için üzüldüm,gerçekten üzücü bir durum.Bu nedenle ben de aynı duruma düşmemek için araştırmak istiyorum.Aslında sahil martı otelin çalıştıgı kuaför varmış,önce bi gidip onunla görüşeyim diyorum,prova yaptrrm belki de,aklıma yatarsa olur,yoksa baska yer bakıcam.Gercekten çok önemli bu kuaför işi.gelinliğimi de kiraladım,ilk ben giyicem,daha fermuarı falan takılmadı,bi görüştü bayıldım walla,bu sıra sıra gelinlikçiler var ya entellere giderken,ordan işte,moda de paris adı.

8. 15 Nisan 2010
  9. ayvk

ayvk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende makyaj uzmanı arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

10. 6 Mayıs 2010
  11. gamze4ever

gamze4ever Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarr,
    yok mu bilgisi olan yahu bilmiyorumkismile

12. 6 Mayıs 2010
  13. srcn

srcn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bizde ablam için çok araştırmıştık lütfü kuaför var özgür çocuk parkına yakın yol üzerinde gelin başına çok özendiler zaten adam geline çok özeniyor tek başına gelinle ilgileniyor biz beğenmiştik kendi kuaförümde var ama onun nasıl yaptığını hiç bilmiorum

14. 6 Mayıs 2010
  15. gamze4ever

gamze4ever Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    srcn saol canım,listeme onu da ekliyorum :eek:
    araştırmaya devam

16. 9 Eylül 2010
  17. BurcumO

BurcumO Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba gamze4ever,
    benimde dügünüm Mersinde olucak..ama cok var daha :)) ama ben yinede simdiden arastiriyorum merak ediyorum cünkü..dügünün coktan olmus ogünleri hatirlatiyim biraz sana :) merak ettigim gelinligini nekadara kiraladin?ve hangi kuaföre gittin? memnun kaldinmi? simdiden tesekkürler..

18. 10 Eylül 2010
  19. IV.lulu

IV.lulu Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    gamzecim, geçen yıl kuzenimin düğünü için biz de son ana bırakıp baştan savma bir modelle geçiştirmeyecek bir kuaför aradık senin gibi.
    mersin merkezdeysen, çarşıda çiçek pasajına yakın "kuaför mikail" var. biz onu denemiştik ve çok memnun kaldık. adam işini iyi yapıyor, makyaj yapan elemanı da iyi.. tavsiye benden..